Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gdzie się ubieraliście w trakcie szkoły, studiów? Pochodzę z małej miejscowości i dotychczas był to bazar, więc przymierzanie spodni na kartonie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynam kupowanie w sieciówkach i czasami wydaje mi się dosyć drogo, ale to może przez zmianę. No H&M ma nawet ok ceny, ale nic na mnie dobrze leży. W lumpach nic nie ma.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #610f15916513ce000a3addf3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Przekaż darowiznę
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: C&A, H&M, Reserved, Zara. Jeżeli nie masz jeszcze wyrobionego stylu możesz celować w komplety, w tych sklepach często sprzedają razem spodnie, koszulkę i buty. Jeżeli coś tam kumasz, to TK Max jest fajną opcją. A oprócz tego ciuchy ze sklepów internetowych, ale musisz najpierw się porządnie zmierzyć centymetrowym krawieckim (kosztuje kilka złotych jakby co).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania popróbuj różnych. Z sieciówek to np. Z HM na mnie też nic nie leży, Zara podobnie, z Reserved 50/50. Zamówiłem zimą z C&A ciuchy za kilkaset złotych z założeniem że połowę oddam bo nie będzie pasować - wszystko było idealne. Z Bytomia próbowałem kilka razy zamawiać, nigdy nie było ok, z Vistuli cokolwiek kupię - pasuje co najmniej dobrze. Znajdź sam co Ci podpasuje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: w typowych sieciowkach. 10 lat temu jak chodzilam do szkoły w hm mozna bylo cos znalezc jeszcze, teraz uwazam ze sprzedają jakies szmaty dla Gen Z za kwoty z kosmosu xD

Najbardziej chyba lubie mohito bo uwazam ze trzyma poziom jeśli chodzi o jakosc, nie moge nic znalezc w medicine, carry.

Ogólnie teraz jest problem z ciuchami, mam wrazenie ze wszystko robią na dziewczyny 165cm max bez biustu xd sinsay
  • Odpowiedz
Yapid: Ja różnie. Czasami ciuchy bazarowe, ale zdarzało się już coś w internecie zamówić w stylu Elade xD miałem też diversa, więc jakieś spodnie bardziej tam. A teraz zamawiam przez internet jak są promocje. Praktycznie zawsze można bez problemu wrócić za darmo jak rozmiar nie pasuje. A ogólnie to polecam siłownię/zwiększenie masy mięśniowej, wtedy nagle się okaże, że dużo rzeczy na Ciebie fajnie pasuje.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz