Wpis z mikrobloga

@Drakii czemu tam nie ma flagi hetero?????? #!$%@? gest plus dyskryminacji osób nie-LGBT. Czuję się przede wszystkim pominięty przez moją orientację, czuję się źle, że będąc hetero nie mam możliwości by nagłośnić to w tv, na igrzyskach, gdziekolwiek indziej itp. byłoby miło zobaczyć moja własna flagę powiewająca zaraz obok tej tęczowej, ale cóż. Bycie hetero jest widocznie gorsze i mniej wartościowe niż bycie LGBT. Dzięki.
@artpop Dlaczego nie ma tam flagi osób doświadczających przemocy, wojen, głodu, biedy. Ich prawa człowieka też w wielu miejscach na świecie są łamane. Dlaczego akurat lgbt skoro nie są krajem ani oficjalną organizacją. Żałosne to jest i przynosi odwrotny efekt bo zaczynam być coraz mniej tolerancyjny przez wciskanie tego shitu wszędzie gdzie się da.
@Drakii: zyjemy w bardzo #!$%@? czasach, gdzie odsetek ludzkości dyktuje warunki i stawia warunki większości. Skoro tak walą kapucyna pod te tęczowe flagi na igrzyskach, euro, które odbywają się w państwach cywilizowanych to ciekawe co zrobią jak będą zachowywać się podczas mundialu w Katarze. Albo czy będą wymagać tego od zrzeszonych w fifa krajach arabskich które to karzą za bycie homo i tym podobne. I żeby nie było - jestem konserwą