Wpis z mikrobloga

  • 109
@lipson zawodnicy pięcioboju nie startują na swoich koniach tylko losują z przygotowanej wcześniej puli. 4 konkurencje możesz #!$%@?ć perfekcyjnie ale wylosujesz konia debila i wracasz do domu. Tak było w tym przypadku. Koń nie chciał skakać, chodził tyłem i się babka rozpłakała bo była faworytką.
  • Odpowiedz
@xqwzyts: Widziałem tylko film z jej przejazdu na stronie Eurosportu, nie wiem czy od początku. Naparzanie to też ostrogi a nie tylko pięść. Z własnego doświadczenia to zdążyło mi się jechać na koniu 4 razy, z czego wszystko na dziko i cieszę się że żyje, nie miałem żadnych nauczycieli.
  • Odpowiedz
Było już w gorących i na głównej przypięte przez modów, a teraz repost po jednym dniu znów w gorących i znów jakiś mod, tylko tym razem upośledzony, wlepia na główną?...
@Moderacja ogarnijcie się
  • Odpowiedz
@toodrunktofuck: Pieprzysz od rzeczy. Babka starała się jak mogła, ale koń charakterny i ewidentnie trafiła w ten zły moment, a że w desperacji poszły ostrogi, to już i tak w czas gdy laska była we łzach i bez szans na wygraną, chciała jedynie skończyć ten cyrk, co i tak się jej nie udało.
  • Odpowiedz