Wpis z mikrobloga

Witam graczy, planuję w końcu sprawić sobie tv 4k pod konsolkę(jak zwykle biorę cos na koniec generacji), i pytanie z mojej strony jaki sprzęt wedlug was jest najlepszy i moze jesteście w posiadaniu czegos dobrego, ze swojej strony moge dodać, ze zbytnio sie nie znam, ale chcialem kupic Oleda lub Qleda to mi odradzano bo niby szybko sie wypalają
#xboxone #telewizory #rtveuroagd
  • 7
  • Odpowiedz
@User224: Głębi czerni w OLEDZie jest niesamowita. Mam LG B7 i nic mi się nie wypaliło (z tym wypaleniem najczęściej jest problem jak non stop oglądasz statyczny obraz np. logo stacji telewizyjnej). Miałem inny problem, bo świeżo po kupnie (miesiąc dwa) wypalił mi się piksel, a potem pół ekranu się #!$%@?ł xD ale serwis LG przyjechał, wymienił od ręki matryce i od 3 lat nie mam żadnych problemów, a sporo gram
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@User224: polecam LG CX. Ostatnio było na niego kilka promocji. Używam od premiery series x i póki co działa bez zarzutu. Obraz jest świetny, czernie piękne, więc jak lubisz klimaty SF to już w ogóle mega.
  • Odpowiedz
@User224: QLED ≠ OLED, więc w przypadku QLEDa się nic nie wypala (to jest po prostu zwykły zabieg marketingowy i w zasadzie to są zwykłe telewizory LED). A ze swojej strony polecam Sony XH90.
  • Odpowiedz