Wpis z mikrobloga

Mam już dedykowane konto dla kalkulatora, ponieważ mieszały mi się pytania dotyczące kalkulatora i te z nimi nie powiązane z mojego zwykłego konta @pur3pwnage ;) Multikonto zgłoszone! :D

Otrzymałem informację od jednego z użytkowników o zmianie formatu eksportu PDF z #revolut.

W związku z tym mam prośbę:
1) czy możecie zweryfikować czy zmiana w formacie eksportu jest również u was (zmiana eksportu może być np. tylko pilotem u części osób)
2) jeśli tak to od którego miesiąca? Sam mam transakcje do czerwca 2020 i tamte raporty są nadal w tej samej formie.
3) Jeśli możecie to podeślijcie (na info@kalkulatorgieldowy.pl / prywatną wiadomość / FB) swoje raporty w nowej formie. Ewentualnie mogą być to jpeg z wymazanymi danymi osobowymi. Zależy mi na oznaczeniach typu operacji takich jak split, merge, dywidenda itp.

PS. Prace na zmianami interfejsu jak i funkcjonalnymi (raporty i nowe platformy) nadal trwają ale na razie nie ma publicznej bety.
Ostatnio skontaktował się z nami jeden z brokerów (bank), który chce byśmy dodali obsługę jego platformy do naszej aplikacji :)

#kalkulatorgieldowy #gielda
  • 3