Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 532
Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do dupy. A mozesz rowniez kupic takiego oto fiskarsa w obi za 200zl i miec najlepsze narzedzie pracy na wiele lat. Po tygodniu lupania drzewa wciaz ostry jak skalpel. Nie mam pytan, pierwszy raz spotkalem sie z tak dobrym narzedziem. Dobra robota Finowie.

Plusujcie poteznego FISKARSA
#narzedzia #fiskars #budujzwykopem
uszyk90 - Mozesz kupowac spalinowki po 1000zl, mozesz #!$%@? ze nie maja mocy i sa do...

źródło: comment_1628507205KvZLCnaUyibZkgqQUaQjv8.jpg

Pobierz
  • 104
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@uszyk90: porównywanie piły spalinowej do siekiery xD
Przecież to są dwa różne narzędzia do różnych prac. Powodzenia w powaleniu drzewa siekiera. Tak samo jak cięcie spalinowa karpy na 4.

Porządny drwal ma oba narzędzia i używa ich na zmianę.

A przy jakiejs naprawdę dużej ilości to i tak bez łuparki mechanicznej się #!$%@?.

Mam taka siekiera, ta największa i też sobie cenie - porządny sprzęt. Tylko trzeba też dbać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@defoxe: jak masz pile do 1000zl to sobie mozesz nia patyki skrobac chyba ze jakis wybitny pancerny chinczyk w dobrej cenie ale watpie. Więcej sily stracilem na trzymaniu tej mojen husqvarny a efekty byly znikome. Sierkierke kupulem i poszlo od razu.
@pawlos10rs: te narzedzia sa od tego samego, ale od ciebie zalezy ktorego uzyjesz.
@gobi12: no wlasnie wydaje mi sie ze mirki maja problem z czytaniem i zrozumieli ze
@uszyk90: Nie, nie za dużo. Robię piłą kilka razy do roku, elektryczną koło domu i czasami spalinową w terenie jak trzeba ognisko zrobić czy coś. Ja, słaby fizycznie dowolną najtańszą spalinową lub elektryczną zrobię to szybciej niż ktokolwiek wprawiony siekierą. Gdyby siekiera była lepsza to drwale nie zapieprzali z spalinówkami po lasach, tak samo strażacy itp. Pisz lepsze bajty.