Wpis z mikrobloga

#gaming #gry #pcmasterrace #xbox #rozrywka #ps4

joł, takie pytanko, dawno w sumie nic nie grałem, a bym się trochę oderwał od rzeczywistości - czy w ostatnich 2-3 latach wyszło coś, co z ręką na sercu można powiedzieć że jest must playem, takim jak wiedźmin 3, gta 5, rdr2, god of war najnowszy etc? Czy ostatnimi czasy wyszła jakakolwiek gra na tym "tierze" czy niezbyt?
  • 15
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: właśnie death stranding mam, ale nie wiem czy się trochę nie odbiłem od tego, jakoś tak "nie zaskoczyło", ale też nie grałem jakoś dużo, może spróbuję przysiąść

@Mr_kolek @dwiesciedziewiecdziesiatpiec: ghosta przeszedłem, bardzo fajny ^^ Słyszałem że te nowsze asasyny trochę ożywiły tę serię, może obczaję. Ratchet i clank na pierwszy rzut oka trochę nie mój klimat
  • Odpowiedz
@bolidupsko: mnie miło zaskoczył Horizon Zero Dawn - bardzo przyjemny i wciągający gameplay, fabuła i postacie już na trochę niższym poziomie, ale i tak jest dobrze biorąc pod uwagę, że to studio wcześniej robiło tylko serię Killzone.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bolidupsko: mi bardzo do gustu przypadł miles morales jak i pierwsza część z 2018 mimo że wielkim fanem uniwersum Marvela nie jestem. Miodny gameplay i wciągająca historia
  • Odpowiedz
żadnego z nowych ac nie stawiałbym koło tak znamienitego grona. To kolejna generyczna gra ubisoftu.


@Amenotejiikara: Z jednej strony tak. Z drugiej - żeby tak ją nazwać trzeba najpierw zagrać w jakąś współczesną grę Ubisoftu. Ja ostatnio grałem w Origins, nie grając wcześniej w żadne AC, FC, czy Watchdogs, więc siłą rzeczy nie mogłem mieć opisanego przez Ciebie wrażenia.

@bolidupsko: I w sumie gra była całkiem niezła. Oczywiście fabularnie nie
  • Odpowiedz
@bolidupsko:
Jak pisali wyżej Ghost of Tsushima jest świetne.
Do tego Spiderman ma mega przyjemny gameplay, jak ktoś lubi te klimaty to na pewno sie spodoba. Mnie osobiście jeszcze Detroit Become Human wyrwało z kapci, bardziej taki interaktywny serial niż gra, ale bardzo spoko.
  • Odpowiedz