Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie na lewicowych grupkach na FB i coraz częściej przewijają się tam zakola w kontekście body positive. Pamiętajcie #niebieskiepaski, by nie dać się temu słodkiemu pierdu pierdu. Julki wymyśliły se body positive, bo im się nie chce golić nóg, ale potem przypomniało im się, że wypadałoby wykonać jakiś gest wobec mężczyzn i teraz próbują wmawiać zakolakom, że z nimi wszystko OK. Szkoda tylko, że im nie powiedzą, że zdecydowanie chętniej wybiorą Oskarków z gęstymi włosami ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeszcze się obrażają jak im to wytykam.

#blackpill #modameska #przegryw #takaprawda #logikarozowychpaskow
źródło: comment_1628519942FvTopGCtyDwB8fZYrcg6fA.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ripej: to żeś nie trafił
Ale nic dziwnego że nie umiesz celować, skoro maksymalnym poziomem dla ciebie jest oskarżenie kogoś o bycie lewakiem, szczególnie jak ten nie jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ripej: musisz być bardzo zakopanej w swojej przegrywowej piwnicy że nie rozumiesz że można coś popierać co lewaki mówią nie będąc jednym.

A żerowanie to z dupy wyssane chyba. Ktoś chce pokazać że posiadanie zakoli nie jest czymś co kończy życie, i tyle. Natomiast wy, wściekłe prrzegrywy odrazu widzicie atak na waszą oblężoną twierdzę, atak wszystkich którzy nie są wami.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ripej: tak #!$%@? jest ta waszą twierdza że nawet gdyby ktoś dał wam do ręki przycisk na skończenie przegrywu za darmo to byście go odrzucili. Poszły by oskarżenia o to że to kolejny wymysł p0lek, oskarków i normictwa. Na nic jakiekolwiek argumenty, na #!$%@? co w głowie siedzi i jest podlewane przez jad waszej wspólnej adoracji.
A to wszystko prowadzi jedynie do samozniszczenia poprzedzanego latami cierpienia które można by było łatwo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ripej: mitomanienie to wasza szkoła magii. Cała wasza idelogia jest zbudowana na martyrologicznym micie udręczonego piwniczaka prześladowanym przez wszystkich i wszystko. Idealnie wpasowanym w nasz polski mit o martyrologii narodu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ripej: was was was, mówisz tak bo nic nie możesz do mnie odpowiedzieć personalnie. Tylko szukasz porównania do jakiejś grupy mojej która nie istnieje.
I tak, zesralem się, sranie na przegrywów to fajna zabawa. Robiłbym to na codzień
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ripej: a to jak nie jesteś przegrywem to nie traktuj to jako obelgi personalne, to było tylko do przegrywów ¯\_(ツ)_/¯

@Diamond-kun a i opuść natychmiast ten tag oskarku w każdym znaczeniu

@Ripej: i znowu, Obrażanie i przydzielanie do grup do których nie należę, oj coś dawno nie ćwiczyłeś tego twojego "orania lewaków"
@Ripej: ale ty zdajesz sobie sprawę podwieku że właśnie co drugie słowo używasz słów z czanmowy prawda? dobra zresztą tam, po prostu zauważyłem i zgniłem
to tak jak dzieciaki co z papieża się śmieją a nie wiedzą skąd się wzięły cenzopapy, po prostu czuję, że jestem już stary xD
@NVX78 To w czym problem z zakolami. Jak wam pasują to wywalone, jak nie to #!$%@? się na łyso. Przejmujecie się tym co piszą jakieś lambadziary z grupek na fejsie i projekcją kogo wybiorą. Co będzie dalej, płacze bo ktoś coś na pudełku napisał? xd