Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mam jakieś zobowiązania względem swojej matki, która zniszczyła mi dzieciństwo, a dziś grozi jej bezdomność? Co prawda dostala w darowiźnie od swojej matki dom, ale ona go najprawdopodobniej sprzeda, bo ma długi. Czy ja jako jej dorosły syn mam jakieś zobowiązania? Powinienem jej jakoś pomoc czy każdy jest kowalem własnego losu? Jakoś nie chce pomagać komuś kto by na mnie tylko żerował i ciągnął mnie w dół. Pierwsze mieszkanie (czyli mieszkanie jej konkubina
( ͡° ͜ʖ ͡°) ) przepili, teraz coś wynajmują ale umowa im sie konczy. Ja zwyczajnie chce spokoju w życiu

#zalesie #psychologia

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6110b546be8421000b71255d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@AnonimoweMirkoWyznania: Dopóki jest w miarę zdrowa to może cię posądzić tylko o alimenty, ale wtedy w sądzie musisz mieć mocne dowody na to, że cię zaniedbywała w dzieciństwie i była #!$%@?ą matką.

Jak już będzie wrakiem to może trafić do DPSu, a wtedy gmina już się postara byś płacić 5 tysięcy miesięcznie na jej utrzymanie tam jeżeli nie będziesz mieć dowodów na jej złą przeszłość.