Wpis z mikrobloga

Wtorkowy ranek, wstajesz i widzisz, jak twoja żona lekarka od 5 z rana sprząta waszą kuchnię. Oboje jesteście dla siebie pierwszymi. Ufacie sobie i czujecie się dla siebie stworzeni. W tle czuć unoszący się zapach tostów a z głośników kuchennego radia wybrzmiewają ciche dźwięki porannej audycji waszego ulubionego radia. Za godzinę wyjdziesz do pracy, by zarobić na wasze wspólne gospodarstwo. Znów spoglądasz na żonę, widzisz to wszystko roniąc łze i wycierając ją w mankiet piżamy marki Loro Piana. Masz 30 lat i całe życie przed sobą ʕʔ
jmuhha - Wtorkowy ranek, wstajesz i widzisz, jak twoja żona lekarka od 5 z rana sprzą...

źródło: comment_16285788304yamTu9XCqxOlstw9OZSxN.jpg

Pobierz
  • 85
  • Odpowiedz
@jmuhha: Jak masz 30-lat i pralkę oraz podgrzewacz gazowy w kuchni wielkości orzeszka to wiesz, że idealna żona lekarka chowa kasę na oddzielnym koncie. Dodatkowo jak sprząta o 5 rano to zamiast zapachu tostów czujesz raczej smród jedzenia z wczorajszego dnia.
  • Odpowiedz
@jack_: gdybym miał 30 lat i takie życie to codziennie o tej 5 rano z uśmiechem na ustach bym wstawał, a ty jak typowy wykopek konspira, że żona trzyma kase na oddzielnym koncie albo że małżeństwo wypalone, bo jej się jeść nie chce robić
  • Odpowiedz
@paluszki_rybne: No to oboje oprócz żony nie macie się czym chwalić. W wieku 30-lat mieć taką klitę to żaden powód do chwały. Dziś żona zrobiła mi kanapki w domu i do pracy, a ja pojechałem wcześniej do piekarni. Ale nie była to 5 rano tylko 7:10 więc się nie liczy.
  • Odpowiedz
@jmuhha: lekarz here: jest duża szansa ze żona lekarka o 5 rano kolejny raz budzi się ale w pracy nie w domu żeby jeszcze dokończyć papiery które zostały jej z nocy bo udało się jej przylozyc głowę do poduszki na 2h po przyjęciu kilkunastu pacjentów. A jak wróci to zamiast sprzątać padnie spać.
  • Odpowiedz