Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#!$%@? dostaje siedząc w domu na tym bezrobociu. Spośród wyslanych tysiąca CV codziennie, nikt nie oddzwania i juz zaczynam świrować czy to na pewno są firmy czy nie jakis sabotaż, albo fejki do wyłudzenia danych... Wysyłam na OLXie, na pracuj są zbyt wyszukane oferty, a ja nie mam żadnych wysublinowanych uniejętności po prostu jeszcze z pracuj.pl nikt sie do mnie nie odezwał, a na inne strony z ofertami pracy typu nuudle.com czy inne tego typu mało znane strony nie wchodze, bo tez smierdza wyludzeniem danych. Na budowie boje sie #!$%@? isc do tych starych chopów, bo zatrudniają na czarno, bo sami prowadza firme niezarejestrowana, a na czarno ja sie do wuja pracy nie podejmuje. Pare razy zaryzykowalem, raz sie dostalem do szpitala i zostalem na lodzie, bo szef kazal sie nie przyznawac, ze u niego pracowalem. Na produkcje tez teraz nie chce isc, bo w ciul ukraincow tam jest, z ktorymi nie potrafie sie dogadac, bo nie znam ani rosyjskiego ani ukrainskiego, a byc obgadywanym w obcym jezyku nie chce. Kilka miesiecy temu pracowalem na produkcji z ukraincami no i ja dobrze te rure do maszynh wkladalem, a debil sobie cos uroil ze zle to robie i zaczal cos #!$%@? po ukrainsku a potem mnie podkablowal brygadziscie, ze zle robie (a dobrze robilem nie bylo bledow) (rura wydechowa byla poprawnie zrobiona) i przez niego caly dzien mialem stac i nic nie robic, #!$%@? tym i nastepnego dnia juz mnie tam nie zobaczyli. Swira dostaje bez tej pracy...

Mężczyzna, lat 23, wykształcenie średnie, brak innych umiejętności i kursów, doświadczenie w pracy w magazynie

#pracbaza #praca #bezrobocie #niewiemcorobic #niebieskiepaski #rozowepaski #koronawirus #polska #polityka #pieniadze #firma

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61120ddea1f1dc000a92bac8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
@AnonimoweMirkoWyznania: idź do call center. Dobry patent, żeby zdobyć doświadczenie.
Co prawda, ta robota ma dużo minusów, ale ja przedstawię plusy (adwokat diabła mode):
1) nie masz bezpośredniego kontaktu z klientem
2) obciążenie fizyczne - co najwyżej ból gardła i szczypanie w oczy od patrzenia w ekran
3) poznasz trochę sztuczek psychologicznych w rozmowach z ludźmi
4) jeżeli będziesz dobry a firma nie kantuje, to możesz ustrzelić całkiem spoko prowizje
5)
WybitnaEkolożka: Nie mam dobrej dykcji, więc nie będę przekonujący, a irytujący, wole nie ryzykować + niska samoocena. Nie jestem dobry z matematyki, wiem ze to komputer liczy, ale będę wolny no i praca w sklepie to dobra dla kobiet, a nie młodego gościa pelnego energii, na budowie to sami wiecie jak jest, same stare chopy (glównie alkoholicy, recydiwiści i patologia), praca na czarno, a jestem typem spokojnym i nie potrafie dopasować
PustaUkochana: Z takim zestawem umiejętności pozostaje ci jedno - zostań lewicowym aktywistą i rób zbiórki na siebie na zrzutce. Jak zaczniesz dodatkowo o sobie mówić ono/łono to spokojnie z 0.5mln wyciągniesz na działanie w kolektywie, a może i nawet trójkąt z alternatywkami ci się trafi.

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
@AnonimoweMirkoWyznania: To pisałem Ci kurier dostawca jedzenia pyszne uber co w tym nie pasuje? Nie masz kontaktu z nikim tylko odbierasz żarcie i zostawiasz pod drzwiami parę minut kontakt z inną osobą, więc nikt Cię nie będzie wkurzał i sam sobie narzucasz by zdarzyć na czas czyli sam się motywujesz praca dla osób w każdym wieku chociaż jak jeździsz codziennie na rowerze to lepiej dla facetów bo kobietom może przeszkadzać okres