Wpis z mikrobloga

@lukszymonk: posluchaj no. kazda firma ma swoje narzedzia do tych implantow. ja juz mam implant od 13 lat i chce wymienic ta korone czy jak to sie nazywa ale do tego trzeba tych narzedzi. Gabinety nie maja narzedzi wszystkich firm na rynku tylko przewaznie pewnie 1-2 typy.

Wiec o jakiej ty renomie mi tu piszesz :P
  • Odpowiedz
@KwasneJablko: a co do problemu, to jeżeli sobie nie poradziłeś, to ja bym pytał dystrybutora tego na kraj, w końcu on wie które gabinety na bieżąco od niego biorą tego typu implany, albo gdzie systemy były sprzedane.
Może w jakimś zrzeszeniu lekarzy też, bo przez samo Google to słabo wyjdzie pewnie.
Albo zwyczajnie słać maile do różnych gabinetów z okolicy, że masz taki problem i czy wiedzą, który ich ziomek ma
  • Odpowiedz
a jak ogólnie wrażenia z implantu po tych 13 latach? Bo ja sie zastanawiam czy sobie nie zrobić, ale obecnie jestem na etapie bycia przestraszonym peri-implantitis


@FrasierCrane: jest okay. bede drugi robil :) jak tylko aparat zdejme. taniej nie bedzie.

znalazlem wielu orto kotrzy korzystaja z tego systemu kotry mam. wystarczylo w google maps wpisac dentysta Zimmer i poszlo.

Jutro akurat mam spotkanie znow z moja ortodontka i stomatologiem to sie
  • Odpowiedz
taniej nie bedzie.


@KwasneJablko: nie, nie zastanawiam się nad ceną, bo już mam odłożoną potrzebną sumę (implant w miejsce mleczaka, gdzie się właściwy ząb nie wykształcił), tylko jak czytam o zanikach kości itd. to się lekko cykam
z drugiej strony to wydaje się być najlepszą opcją.

Ja mam po prostu bardzo graficzną wyobraźnię, że jak to, wiercenie w kości? Na pewno się ruszę i #!$%@?ę itd., a jak założą to będe
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: ja jako nastolatek sobie go robilem i w ogole nie myslalem o takich rzeczyach o jakich piszesz. mialo bc zrobione bo bez dwojki to bym jak wiejski glupek wygladal i gdyby nie teraz ten aparat to bym raczej o nim w ogole nie myslal.

Nie ma zadnych nieprzyjemnosci, efektow ubocznych czy cos takiego. ewentualnie jesli palisz i rzucisz palenie to moze trzeba bedzie kiedys wymienic go na jasniejszy, to wszystko.
  • Odpowiedz