Wpis z mikrobloga

#allegrolokalnie Ktoś kupił ode mnie produkt na allegro lokalnie, na początku zadzwonił czy mogę mu szybko wysłać, nadałem paczkę z paczkomatu (włożyłem więcej paczek do jednej skrytki, robię tak od dawna). Tłumaczyłem Panu że mieszkam w zatłoczonej okolicy i jak nadam więcej paczek z jednej skrytki to każdy ma większe szanse na dostanie produktu w bliskim terminie. Typ o głosie osoby która codziennie pali ramę fajek i pije połówkę przed pracą oprócz non stop się odgraża i wydzwania. (°°
  • 10
  • Odpowiedz
@Tytanowy_Lucjan: zablokowałem, szkoda że nikt nie pomyślał o bardziej ogarniętej metodzie nadawania większej ilości paczek.
Sprzedaję na allegro od pewnego czasu by se na studia zarobić i jak słysze kolejnego zachrypniętego chłopa co żonę bije to na łeb dostać można.
  • Odpowiedz
@sever-frackowiak: tagi w komentarzach nie działają. Po co mu mówiłeś o jakis szczegółach nadawania paczki

Z drugiej strony wiele paczek w jednej skrytce? Info w trakingu o nadaniu pczki dotrze tylko do odbiorcy tej jednej zeskanowanej paczki, wiec typ jeszcze pozniej dostanie jakiekolwiek powiadomienie… nie sądze by to bylo rekomendowanym rozwiazaniem przez inpost
  • Odpowiedz