Wpis z mikrobloga

#samochody #auto #motoryzacja czy uważacie (ja się kompletnie nie znam) BMW 325i E36 w kabriolecie w automacie jest warte 40k? I czy faktycznie może zdrożeć w przeciągu 2-5 lat? Czy raczej tanieć? Auto 22letnie obecnie, stan bardzo dobry
  • 25
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@cwlmod hehe :) ja też wiele więcej jeszcze nie widziałem. A ta skrzynia, automat? To jakieś nie do zajechania czy może się zacząć sypać?
  • Odpowiedz
@czuczer: Ja miałem manual bo stare automaty są wolne i mogą być kosztowne w naprawach. Przy 100k to poza uszczelnieniami tam może niewiele się dziać. Nie jestem w stanie nic więcej powiedzieć
  • Odpowiedz
@cwlmod: super. Tak czy siak dzięki. Jak mówiłem ja jestem laik i mi się on średnio podoba, gdyby to była nowsza buda a nie ten kańciak. Ale...nie mój portfel więc pojeżdzę ;p
  • Odpowiedz
@czuczer: Kanciak wygląda na klasyka w przeciwieństwo do bardziej nowoczesnego e46. Poza tym jeździć dużo lepiej, choć może nie w wersji cabrio. Silnik jest cudowny. 190 koni w zupełności wystarczy do dynamicznej jazdy, a reakcja na gaz i elastyczność bardzo uprzyjemnia jazdę. Nie wiem tylko jak to jeździ w automacie
  • Odpowiedz