Wpis z mikrobloga

@SirSherwood Nie zesraj się już. Szkoda, że lewactwo nie stosuje tego do siebie.

SLD głosowało z dyktatorem™ Kaczyńskim za bezprawnym przekazaniem danych osobowych z bazy PESEL, aby odbyły się niekonstytucyjne wybory.

SLD, PSL i Polska 2,50 złamały Konstytucję, głosując z dyktatorem™ Kaczyńskim za ustawą ratyfikacyjną przekazującą kompetencje na rzecz UE - możliwość nakładania podatków i zadłużania się.

PO-KO i SLD popierały dyktatora™ Kaczyńskiego w tym, aby wprowadzać obostrzenia, które niszczą gospodarkę, choć
Volki - @SirSherwood Nie zesraj się już. Szkoda, że lewactwo nie stosuje tego do sieb...

źródło: comment_1628616610ih7dUlyZ4kEHv2Tc5rmrmE.jpg

Pobierz
@Volki: Ładna copypasta, mogę też taką zapostować o konfederacji, i bym mógł na konfederacje tu nasrać za różne kwestie (np taka kwestia na litere a), ale tego nie zrobie, bo nie będę symetrystą z gwoździem w mózgu i mam nadzieje, że konfederacja zagłosuje zgodnie z duchem wolności jutro i nie będę im wytykać dziś ich błędów.
@SirSherwood: Jesteś symetrysta z gwoździem w mózgu. W innym temacie nie widzisz podobieństwa z facebookowym zamykaniem gęby czy to Trumpowi czy PiSowskim kanałom propagandowym na facebooku. Idę o zakład, że jesteś też za "zcancelowaniem" Marcina Roli czy jakiegoś szura Jabłonowskiego. I to Twój światopogląd powiniem pozwalać na decydowanie kto i kogo może banować.

Powiem więc tak jak Ty odnośnie regulaminu facebooka który podałeś jako argument. PiS legalnie wygrało wybory więc jeśli
@PozorVlak: Nie wcale xD Jest to olbrzymi problem, bo to w dodatku może wpłynąć na inne biznesy, np ograniczenie inwestycji zagranicznych.

Jesteś symetrysta z gwoździem w mózgu. W innym temacie nie widzisz podobieństwa z facebookowym zamykaniem gęby czy to Trumpowi czy PiSowskim kanałom propagandowym na facebooku. Idę o zakład, że jesteś też za "zcancelowaniem" Marcina Roli czy jakiegoś szura Jabłonowskiego. I to Twój światopogląd powiniem pozwalać na decydowanie kto i kogo
@SirSherwood: Nie wszedłem na Twój profil tylko przeglądałem gorące na mikrobolgu i Cię skojarzyłem xD

PiS wygrał wybory i wprowadza prawo w państwie które jest #!$%@? ale mają do tego pełne prawo. Co jest nielegalnego w tej ustawie? Tak samo jak facebook ma prawo do banowania osób o poglądach niepasujących do ich lini propagandowej tak PiS ma prawo do wprowadzenia swojego prawa mimo, że jest #!$%@?. Ba mogą też wprowadzić 90%
PiS wygrał wybory i wprowadza prawo w państwie które jest #!$%@? ale mają do tego pełne prawo. Co jest nielegalnego w tej ustawie?


@kuna999: Ale gwóźdź XD Tłumacze ci, że argument o prawie jest bezsensowny, bo na tej zasadzie, moge państwowo cie zabić. Wystarczy, że będę miał konstytucyjną większośc i po prostu zmienie prawo z partia tak, że będę cie mógł odstrzelić pod ścianą ¯\_(ツ)_/¯
Wiec, nie, to nie jest żaden
@SirSherwood:

@kuna999: Ale gwóźdź XD Tłumacze ci, że argument o prawie jest bezsensowny, bo na tej zasadzie, moge państwowo cie zabić. Wystarczy, że będę miał konstytucyjną większośc i po prostu zmienie prawo z partia tak, że będę cie mógł odstrzelić pod ścianą ¯_(ツ)_/¯

Wiec, nie, to nie jest żaden porządny argument, bo tak to możemy uzasadnić każdą zmianę w prawie.


#!$%@? prawda, nie mogą Cie odstrzelić bo mają pewnie z
@kuna999: PiS nielegalnie odwleka przedłużenie koncesji dla TVN. PiS chce wprowadzić ustawę, która zadziała WSTECZ, co miejsc zgodne z prawem. Prawo nie działa wstecz, a PiS chce wymusić na Discovery sprzedaż TVN czyli inwestycji, która zrobili PRZED ewentualnym uchwaleniem lextvn. Nie mówiąc już o zamachu na wolność słowa i dostępu do pluralizmu medialnego, które sa podstawowymi wartościami w demokratycznym państwie z trójpodziałem władzy. U nas niestety mam pełzający totalitaryzm ze wszystkimi
@kuna999: PiS nielegalnie odwleka przedłużenie koncesji dla TVN. PiS chce wprowadzić ustawę, która zadziała WSTECZ, co miejsc zgodne z prawem. Prawo nie działa wstecz, a PiS chce wymusić na Discovery sprzedaż TVN czyli inwestycji, która zrobili PRZED ewentualnym uchwaleniem lextvn. Nie mówiąc już o zamachu na wolność słowa i dostępu do pluralizmu medialnego, które sa podstawowymi wartościami w demokratycznym państwie z trójpodziałem władzy. U nas niestety mam pełzający totalitaryzm ze wszystkimi