Wpis z mikrobloga

Bowim już -30% od szczytu, cóż to wyeskalowało szybko. Po 9 zł to będzie dobra cena do brania pod wyniki Q3.
Cognor też dziś cofka, a w piątek (13.08) podają oficjalne wyniki.
Jaki macie view na te stalówki?
Ja mam w portfelu Bowim, zbierany od 11 zl i zamierzam siorbnać po 10 zł jak dojdzie, bo fundamenty są i śmieszny cap do zysku i powinna być gra pod dywidendę.

#gielda #gpw #bowim #stal #cognor
  • 16
@RandsBoy: Bowim jest przede wszystkim dystrybutorem wiec marze ktore mieli przez pierwsze pol roku beda ciezkie do utrzymania (sprzedawali stal nabytą po dużo niższych cenach niż obecne). Cognor jest tez producentem więc IMHO obecny poziom cen bardziej pomoże Cognorowi niż Bowimowi.
@picasssss1: Jak tyle udało Ci się wydukać na rozmowie kwalifikacyjnej to co się dziwisz XD

lol i xd wyrafinowany zasób słownictwa, zaiste. W sumie się potwierdza to co myślałem chodząc do szkoły, te wszystkie seby będą mały #!$%@? w życiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@picasssss1: Wręcz przeciwnie, lubię cisnąć bekę z takich jak ty. Elokwencja w narzekaniu wysoka, ale w profilu błąd ortograficzny goni jednego za drugim, naprawdę nie wiesz dlaczego Ci nie idzie gdy piszesz "przeróżnie' przez U? Przecież to powinno średnio ogarniętemu człowiekowi wypalić tęczówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@picasssss1: Rosnom też mam wpisać w google? Papryczki Ci rosną, nie ROSNOM, Sebastianie. Dziura dla Ciebie, bo twój poziom to właśnie jest poniżej gruntu, normalni ludzie są na powierzchni.

Jak jesteś biedny umysłowo nigdy nie będziesz bogaty materialnie.
@picasssss1: Jak chcesz mi się odpyskiwać to przynajmniej nie wal w zdaniach składających się z czterech słów błędów typu "twuj" czy "pokarze". Do widzenia, przynajmniej mam potwierdzenie kto wypisuje takie wysrywy, zaskoczenia nie było.