Wpis z mikrobloga

@AdamMechanik:
Brak umiejętności odróżniania tabel od wykresów to tylko kolejna (obok wielu mało przemyślanych komentarzy) przesłanka wskazująca na wątpliwą sprawność intelektualną rozmówcy... czyli, w tym konkretnym przypadku, ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Faraluch: ja np. nie podążam za modą, ten sam rozwalający się laptop od 8 lat, telefon używam aż do zużycia, ubrania tak samo itd. (choć stać mnie na wszystko co opisałem)

tylko nie zamieszczam jakichś debilnych tabelek o ekologii na poparcie swoich ideologii związanych z podstawowym prawem naturalnym
  • Odpowiedz
@AdamMechanik:
Widzę, że troszkę zapiekło. Potrafisz coś poza obrażaniem rozmówców? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ta, jak to nazwałeś, "tabelka o ekologii" wyłącznie przedstawia fakty. A że te fakty wywołują u ludzi dyskomfort, bo stawiają w niezbyt dobrym świetle efekty bezmyślnego podążania za instynktem, i to jednym z najbardziej podstawowych? Trudno, to w żaden sposób nie umniejsza ich prawdziwości ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kruszon_: na stwierdzenie że hamowanie demografii nie rozwiąże problemu klimatu odpowiedziałaś że rozwiąże problemy nieurodzonych ludzi. raz, to bzdura bo takie problemy nie zaistnieją, dwa, nijak brak problemów nienarodzonych ludzi ma się do ocieplenia klimatu. a teraz stawiasz chochoła
  • Odpowiedz
  • 4
@altruistyczny gdybyś przeczytał moje poprzednie komentarze, to nie musiałabym tłumaczyć, że nie interesuje mnie wpływ ludzi na klimat, a wpływ klimatu na ludzi, którzy zostaną stworzeni przez beztroskę i/lub wyparcie natalistów. Chochoły to Ty mi wciskasz.
  • Odpowiedz
@kruszon_: ale wiesz że to nie fakt płodzenia dzieci wpłynął na klimat tylko rozwój cywilizacyjny? i jaki trzeba mieć tupet żeby oskarżać normalnych ludzi o katastrofę klimatyczną samemu się do niej przyczyniając używając elektronicznego sprzętu do którego wyprodukowania wyemitowano ogromne ilości gazów cieplarnianych.
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: wychodzi na to że jestem super eko: nie mam i nie chce miec dzieci, nie mam i nie chce samochodu (gdy na gwałt potrzebuje to wypozyczam) , nie latam (choć bym sie kiedys gdzies przeleciał), jako tako segreguje śmieci, ubrania suszą się bez suszarek #!$%@? dajcie mi medal
  • Odpowiedz