Wpis z mikrobloga

#krakow #balice
Mirki, jak teraz wyglądają Balice? Czy restauracje na lotnisku są czynne i można tam zjeść przy okazji?
I dwa, rozumiem, że przy powrocie jak się nie było szczepionym, dostaje się kwarantannę - czy można od razu zrobić na lotnisku test, żeby tego uniknąć (albo czy można jakoś przemknąć obok, żeby uniknąć i kwarantanny i testu :D )?
  • 7
@ms93: wiem, ale nie o to pytałem. Nie wiem, czy zdążę zjeść wcześniej, a mam ponad 3h lotu, więc może być tak, że będę musiał zjeść tam. O ile pamiętam pizza we włoskiej knajpie była i spoko i cena w miarę.
@mayimbe jest teraz więcej restauracji otwartych niż przed pandemią , są ogródki też :)
Co do powrotu do Polski,na lotnisku zostajesz poinformowany,że masz 48h na zrobienie testu,można go wykonać tuż obok lotniska - wyniki są po 15 minutach.
@atencjuszka: no właśnie tak zrobiłem. Znalazłem wczoraj lot w jedną stronę tańszy niż test na lotnisku :P Jak to nie przejdzie, to najwyżej zrobię po prostu ten test, a i tak nie wiem, czy jest sens, bo pracuję i tak z domu, a gdzieś wychodzę na miasto dopiero po 21, gdy już kwarantanny nie sprawdzają.