Wpis z mikrobloga

@Zoriuszka: Inflacja jest akurat korzystna dla kredytobiorcow o ile place tez wzrosna ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak serio to #!$%@?, najwyzej zabiora mieszkanie i wroce na wynajem. Do sztumu Cie nie wysla za nieplacenie raty
@Zoriuszka: to tak nie do konca jest z tym "zawsze", ciekawe jak to wygladalo na ukrainie gdy wybuchla wojna, albo na bialorusi aktualnie. ilu jest chetnych do zakupu kiedy sytuacja polityczna jest niepewna?
@Zoriuszka: nic nie jest constans, wiadomo czas płynie, 30 lat temu był 1991 rok, jeszcze ZSRR istniał, a 40 lat temu Polska była przed stanem wojennym, a upadek ZSRR to była mrzonka, więc takie rzeczy co robi PiS to w tak długiej perspektywie może być "drobnym zamieszaniem" w porównaniu do wcześniej wymienionych przeze mnie sytuacji. Polska to nie USA, gdzie ostatnia wojna to secesyjna tam 160 lat temu, wiadomo świat się
@Zoriuszka: byłem na emigracji, niby kasa lepsza (Norwegia) ale wróciłem i nie żałuję. Hajsy to nie wszystko, poczucie bezpieczeństwa jednak wzięło górę. Może dlatego że pracuje w ochronie zdrowia mam totalnie wyjebongo na to co się dzieje. Praca dla mnie zawsze jest i będzie. Krechy dają na prawo i lewo bo dobry zawód. Za miesiąc podpisuję cyrograf na drugie większe mieszkanie bez kredo. Jakoś ciułam do przodu
@Zoriuszka: A czemu to się wiąże z uwiązaniem gdzieś na stałe? Znudzi ci się po 3 latach to sprzedasz i się przeprowadzisz, pomyśl ile był wydał przez te 3 lata na wynajem, to są stracone pieniądze.

Jakbyś szukał mieszkań na rynku wtórnym, to byś się zdziwił ile jest sprzedawanych razem z kredytem. Ludzie często zmieniają mieszkanie na większe albo się przeprowadzają do większego albo domu jeszcze zanim spłacą poprzedni kredyt, nie