Wpis z mikrobloga

Prawkarz musi: Spędzić godziny żeby poszukać odpowiedniej 'szkoły' jazdy, wydać kupe kasy, jeździć po urzedach załatwiać papiery jakieś numery na kiju, wydzwaniać, chodzić na jakieś wykłady, uczyć się 3000 pytań, o mechanice jakieś przepisy z dupy że tu mozna tyle jechać a tam tyle, dystanse później marnuje czas na jakies jazdy, musi sam sobie ogarnąć nauczyciela, wydzwaniać z sam z siebie bo 'szkoła' ci nie przydzieli, słuchać darcia mordy jakiegoś starego grzyba xD Skad ty macie sile i czas na to jak wiekszosc ludzi pracuje a wolny czas musi poświecać na takie gówno xD Później egzaminy to piszecie że sie sracie ze strachu, ja juz 32 lata olałem to wszystko i nie musze sie użerać jak masa normicka żeby nie odstawac od reszty, jesteście produktem :)

#bekazpodludzi #prawojazdy #kierowcy #normictwo
  • 12
  • Odpowiedz
@b4rnab4: Ja podobnie, motywacja nieco inna, ale dłużej już żyję bez prawka i jakoś niespecjalnie mi to przeszkadza. Zwłaszcza że niebieska ubóstwia prowadzić.
  • Odpowiedz
@b4rnab4: to akurat jest fajne, wszelkiego rodzaju symulatory czy jazda po zamkniętym torze jest spoko. Mi przeszkadza zachowanie ludzi na drodze, olewanie przepisów, wszędobylskie cwaniactwo, "miszczostwo". Stwierdziłem że nie chcę brać w tym czynnego udziału.
  • Odpowiedz
@b4rnab4 a ja poszedłem do małej jednoosobowej szkoły, po 10 godzinach gościu stwierdził że dobrze jeżdżę i powiedział że wpisze mi ze juz wyjeździłem wszystkie godziny. Zapisałem się na egzaminy i z marszu wszystkie zdałem za pierwszym
  • Odpowiedz