Wpis z mikrobloga

Tak szczerze? Ja pomimo odpałów niektórych członków Partii KORWiN dalej szanuję kilka osób i żałuję, że nie weszli oni w 2015 do sejmu. Przecież to wtedy była luksus partia, bez przesadnego szuryzmu bez układania się z ludźmi co mają gwóźdź wbity w mózg. Wtedy mogliby się fajnie zaprezentować w sejmie i w 2019 nie potrzebowaliby pomocy nikogo z zewnątrz.

A tak to teraz nie dość, że z jednej strony narole, których trzeba błagać na kolanach żeby być przeciwko Lex TVN, spierać się w innych kwestiach i niestety kluczowych, z drugiej doszedł szurski elektorat, który np groził Dziamborowi za to, że udaje, że mocno choruje na koronawirusa i muszą się dostosowywać też do tego elektoratu.

Mega szkoda, że z tak fajnej partii jaką było KNP - KORWiN (2015) stało się coś takiego.

#konfederacja #polityka
toporek1234 - Tak szczerze? Ja pomimo odpałów niektórych członków Partii KORWiN dalej...

źródło: comment_1628801084yAORT2qERGvZzehPhFrcl6.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@toporek1234: Mi tam obecna Konfa w miarę odpowiada, chociaż też wolałbym samego Korwina, ewentualnie koalicję z Braunem niż sojusz z narodowcami. Myślę jednak, że gdyby nie układ z RN to znowu byłoby 4,76 a tak przynajmniej weszli do sejmu.
  • Odpowiedz
szkoda że niema Żółtka


@qluch: Zółtek to też mocno konserwatywny - jest przeciwko eutanazji.
@toporek1234: Pamietam, jak Korwin w latach rządów PO bardzo ładnie mówił o wolności... Chcialbym tamtego Korwina, a nie tego co teraz mamy...
  • Odpowiedz
Niestety większość polskiej prawicy w Polsce to dźwigi, co lubią wszędzie but państwa, sami może by kiedyś cudem weszli, ale szans już by nie mieli na zwiększenie elektoratu
  • Odpowiedz
Zółtek to też mocno konserwatywny - jest przeciwko eutanazji

@Freeyour: Korwin też jest przeciwny eutanazji bo uznaje że samobójstwo ma być dokonane samodzielnie a nie poprzez lekarza
  • Odpowiedz