Wpis z mikrobloga

Hej mam problem z CS 1.6 na laptopie. Mam 24gb ramu, i7 i niestety słabą kartę - UHD Graphics 620. Ale czy to poważnie aż tak słaba karta, że FPS mi tam spada do 50? Cs 1.6 to przecież wiekowa gra to myślałem, każdy nowy laptop będzie miał stałe 100 fps :D Ma ktoś może pomysł w czym może byc problem?
#gry #komputery #komputer #pc #cs
  • 10
@glupiazielonka: UHD 620 to jest zintegrowana karta graficzna w procesorze.

Jej głównym zadaniem jest podawanie obrazu na monitor, ale ten obraz nie może być jakoś za szczególnie skomplikowany - powiedzmy jakiegoś excela w biurze, czy film na yt czy netfliksie da radę ogarnąć.

Nawet i może jakąś starszą gierkę da radę odpalić.

Nie podałeś dokładnego modelu procesora, a nie mogę na szybko znaleźć w których i7demkach instalowano UHD 620.

Przy i7
@glupiazielonka: Szukałem tej integry do CSa 1.6 i coś tam znalazłem, ale początkowo licznika FPS nie widziałem, on jest tam w dolnym prawym rogu.
https://www.youtube.com/watch?v=KuoRf7YsU6E

Jak widać klatki są w okolicach 50-60 na rozdziałce full hd 1920 x 1080, nie napisałeś na jakiej rozdziałce ty grasz, ale osiągi macie podobne. coś więcej wykrzesać powinno dać radę zjeżdzając z detalami czy rozdziałką, no ale czy aspekt graficzny jest dla ciebie najważniejszy?, no