Wpis z mikrobloga

Od kiedy @Ziel0ny skasował konto, odczuwam na tagu pewną samotność xD kilka osób tu zaczynało, chętnie bym zobaczyła, co u Was wyszło, nad czym pracujecie :)
U mnie #jesiennykosz 5. Wolno idzie, ale zupełnie mnie to nie martwi.
#malowanieponumerach do śledzenia #mpn do czarnolistowania
Pobierz NieJedynaNaWykopie - Od kiedy @Ziel0ny skasował konto, odczuwam na tagu pewną samotno...
źródło: comment_1628877248ghn1Zaq2flwZHHmNkb5SBS.jpg
  • 13
@NieJedynaNaWykopie: Nie mam się czym chwalić, bo lecę na biedronkowych obrazach. W sumie to mój drugi, pierwszy machnęłam w tydzień, ten męczę dłużej bo w zeszły weekend nie miałam czasu a teraz mi się zwyczajnie nie chciało. Ale dzisiaj trochę pomalowałam sobie. A w ogóle to ni chu chu nie wyglądają te słoneczniki, tzn kolory jak na zdjęciu poglądowym XD
Pobierz KejtiPeryPijeSzeryZaCztery - @NieJedynaNaWykopie: Nie mam się czym chwalić, bo lecę n...
źródło: comment_162888059353edP8cPoUBUorjC70W16Q.jpg
@NieJedynaNaWykopie: Ja dokończę i jak w końcu po 4 latach pomalujemy w domu korytarz (XD) to zawisną chyba tam :D
Żałuję, że tego widoku szarego nie wzięłam. I w sumie potem lwa lub Mony. Nawet jeśli bym nie powiesiła nigdzie to chociaż bym zajęcie miała, bo wkręca mega. Wracam z pracy, obiad, potem kawka, słuchawki, podcast i lecę i nie wiem kiedy jest już 21 i czas się ogarniać do spania.
@MienciuskiPajonk: wiesz co, to zależy. Standardowo w zestawie są trzy różne pędzelki, ale akurat np w zestawach Ideyki, które kupisz na olx i allegro i też na FB, np Artlove Iga Lewińska, albo Ewelina Stępień Chodź Pomaluj Mój Świat, te pędzelki są szczerze chvjowe. Już nawet chińskie są lepsze. Te zestawy się zbierają, czasami dokupisz paczkę u chinoli, czasami się kupi
Empiku jakieś, mercedesy to Milan i Kozlowski, ale jak nie