Wpis z mikrobloga

Podbił do mnie typeczek i poprosił o zadzwonienie z telefonu bo mu padł. Mam zablokowane dodatkowe opłaty („smsy premium”).

Czy coś może sie stac przez to ze dałem mu zadzwonić? Zadzwonił rzekomo do brata i powiedział ze będzie za 30 min i ze padł mu tel.

Jezeli zrobiłem przypadkowo za proxy np. do dilera to mogą mi psy wbić na chatę? Wyglądał na ogarnietą osobę ale jestem paranoikiem zawodowym więc teraz się ryję.
#cyberbezpieczenstwo #hacking #bezpieczenstwo #narkotykizawszespoko
  • 27
  • Odpowiedz
  • 0
@keczynski wczoraj ja i mój znajomy mieliśmy #!$%@? dokładnie taka samą sytuację, tylko ze ja z matką a on z siostrą, wiec cos jest na rzeczy
  • Odpowiedz
@keczynski jak ktoś handluje milionami kg koksu to jest dogadany z policją oraz rządzącymi i nie #!$%@? się w takie bzdury, bo jest nietykalny. Zresztą metoda na słupa to telefon założony na menela który nie kontaktuje z rzeczywistością przez kilku pośredników, a ty jak widzę jeszcze ogarniasz jako tako. Sam sobie odpowiedź kto szybciej rozpozna tego "mafioza" w razie przypału?
Dlatego twoje obawy są niedorzeczne.
  • Odpowiedz
@Szamotowy_Marian: od 7 lat siedzę w cybersec więc „coś tam” widziałem już, ale po prostu byłem teraz na lekkim rauszu po piwkach i stwierdziłem, że ok, mam dobry dzień to bede miły, niestety zapomniałem o mojej paranoi która się po 30 sekundach włączyła, a jeszcze jak gość zapytał czy dobrze mi się używa iPhone to stwierdziłem że na stówę chce mi jakąś wyjebkę zrobić tylko nie mam jeszcze pomysłu jaką xD
  • Odpowiedz