Wpis z mikrobloga

@Loloman: nie no względnie zgoda. Nie odnoszę się do jej odpowiedzi. Zwłaszcza jeśli to faktycznie było spa, bo to jakiś obłęd.
Ale chodzi mi że pytanie jakim gościu zaczął niby jest służalcze. A wg. mojej opinii jest to normalne zaproszenie. "Daj znać kiedyś jak będziesz miała ochotę to wyskoczymy na kawę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kaziu: Nie no, ja się właśnie zgadzam. Gdyby tak napisać do faceta to byłoby normalna dyskusja:
Hej możemy iść na piwko, jakbyś miał ochotę.
I jeb odpwiedź po 2 sekundach - ma czas i chęć powie tak, nie ma, powie nie.
A z kobietami to musisz jakieś wierszyki, #!$%@? muje, wykazać że msz inteligencję, poczucie humoru, podróżujesz od 10 lat, pracujesz 40 lat, IQ 200+, 3 mieszkania, wygląd chada i może
"Daj znać kiedyś jak będziesz miała ochotę to wyskoczymy na kawę" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaziu: problem polega na tym, że takie stawianie sprawy w odniesieniu do randomowej laski z internetu w jakichś 80 albo 90 proc. skończy się tak, że ona niczego już nie zaproponuje, i dotyczy to też tych, które są tobą potencjalnie zainteresowane, jak jej dasz konkretny termin to często zareaguje entuzjastycznie i się
edenmar - > "Daj znać kiedyś jak będziesz miała ochotę to wyskoczymy na kawę" ( ͡° ͜ʖ...

źródło: comment_1628968852Dba2aVUcwrYk0jPlt7xmll.jpg

Pobierz