Wpis z mikrobloga

@RedveKoronny: No trochę dziwne jak współpracują ze sobą. Jak kupiłem niedawno s21 to yt daje 4 miesiące premki za free, jak przypisałem urządzenie do konta, a to znaczy, że ma jakiegoś deala z samsungiem.
@dioxxx: vanced używam głównie dla lepszego interfejsu, oraz opcji grania w tle, oraz przy uśpionym telefonie.

Do reklam nic bym nie miał, gdyby nie to jak są obecnie inwazyjne. Jakieś 12 lat temu nie używałem adblocka, bo reklamy nie były tak denerwujące. Ale teraz przeglądanie internetu bez blokowanie reklam jest prawie niemożliwe (sprawdź główną wykopu bez adblocka xD)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 66
@dioxxx: ty chyba dawno nie używałeś YouTube co? W ostatnich 2 latach ilość reklam (zazwyczaj głośniejszych od filmu) dramatycznie wzrosła. Kiedyś to była okazjonalnie jedna reklama 5 sekund z pominięciem. Aktualnie potrafią się zdarzyć niepomijalne 2 reklamy po 30< sekund, a jakość usług wcale się nie poprawia. Ludzie zasadniczo nie mają problemu z płaceniem za rozrywkę, jeżeli się to opłaca - Spotify wręcz wyeliminowało piractwo muzyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MAT3R: mnie to właśnie blokowało przed używaniem Vanced, bo root = kłopoty z Google Pay.
Ale od dawna nie siedzę w temacie, dlatego wolałem dopytać.