Wpis z mikrobloga

@SonOfTheSun @bavool @Creed-Bratton to nie bzdury, było nawet znalezisko na wykopie- chłopak podciął sobie żyły. To już drugi taki przypadek, z miesiąc temu inny ujęty rzucił się pod pociąg ¯_(ツ)_/¯ I jak to jest w kraju nadwiślańskim? Za brudną lufke jedziesz na dołek, przesłuchanie, przeszukanie a za kilka gram sankcja i areszt, a za umyślne doprowadzenie człowieka do śmierci brawa i lajki. Nie bronię tych zwyroli wypisujących do dzieci, ale ci łowcy
@MateuszWajchePrzeloz: O samobójstwie to wiem. Miałem na myśli że trochę naciągana wydaje się historia, że gość myślał że ktoś robi sobie z niego jaja i poszedł zobaczyć kto. Ale jak mówię - są ludzie którzy nie czytają, nie słuchają i nie oglądają i mogą nie wiedzieć, że istnieją w necie takie prowokacje.
@SonOfTheSun: To wygląda jak post kogoś z rodziny albo znajomego, który próbuje wybielić chłopaka. Podobno chciał sobie zobaczyć czy ktoś robi sobie jaja, podobno 12 latka go zaczepiła, podobno nie miał skłonności pedo. Same przypuszczenia. Widziałem ten filmik z zatrzymania i chłopak przyznał się do wszystkiego i nie tłumaczył się, ze sobie jaja robi. Miał świadomość, że takie grupy istnieją, bo go o to zapytali i potwierdził, że oglądał jakiś ich
@bbul44: No i właśnie na tym polega największy zgrzyt z tymi łowcami. Owszem, to co odstawiają naprawdę nie jest w porządku. To nie jest żadna profesjonalna służba, a grupka Sebów z hukowcami, w kominiarach i w trampkach taktycznych, z "przywódcą", o którym Dżoana Krupa śmiało mogłaby powiedzieć "biedny chłopaszek, officer Opala wanna be" do kompletu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Typy wydają wyroki, zanim w ogóle na miejsce
@SonOfTheSun nie mam nic do całej akcji, ale ci łowcy z większa łapią jakichś niepełnosprawnych albo upośledzonych ludzi, których sami pewnie zaczepiaja. Potem dumnie oddają ich w ręce policji. Tylko, że ci ludzie nigdy nie moczyli i nie mają którejś klepki i hormony w nich buzują. Słabe to jest.
@SonOfTheSun: łowcy pedofili którzy sami zaczepiaja powinni zostac wyjasnieni na #!$%@? porządnie. Łowcy są po to by tępić tych którzy poszukują nieletnich, a nie tym odpisujacym na zaczepki, bo u tych drugich motywów może być więcej jak właśnie w tym przypadku. Jak dla mnie ci pseudo łowcy powinni pójść chociaż na rok za nieumyślne wpłynięcie na czyjąś śmierć. By im wybić z głowy kolejne takie pomysły.

Wymierzanie sprawiedliwosci wymaga odpowiedzialności. Powinni
@SonOfTheSun @Przepoczwarzenie @cecyl wy wiecie, ze jeżeli nie proponujesz owej nastolatce jakiś seGzów oraz dodatkowo nie dzielisz się z nią swoimi zdjęciami typu peniz.jpg to nie mogą Ci nic zrobić? Wiec obwianie jakiś typów za fam fakt, że podszywają się pod nastolatki (pewnie jak spora cześć użytkowników tego portalu) to jest chyba trochę głupie XD Dodatkowo gdzieś oglądałem, ze oni z tych kont nie mogą pierwsi insynuować czegokolwiek bo wtedy dowody staja