Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Warto w tych czasach iść na studia?
Myślę nad ich zmianą lub całkowitej rezygnacji z racji, że to dopiero pierwszy rok, pracuje w handlu b2b 4k (7-8h dziennie) na rękę plus własna jdg +-6k, brakuje mi czasu i to mocno, ale z drugiej strony, wyższe wykształcenie w wymaganiach dotyczących pracy to już raczej standard.
Co sądzicie? Cisnąć z działalnością i odpuścić studia czy wręcz przeciwnie postawić na studia a odpuścić działalność? Wszystkiego nie dam rady razem połączyć a może ktoś z tutaj obecnych był w trakcie podobnych przemyśleń i coś doradzi
#praca #studia #dg #jdg #handel #b2b

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61190695f81bf9000b2c6cd5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: mam 25+ lat i chce iść na studia w przyszłym roku. Czy mi się to opłaca ? Nie wiem. Ale papierek zawsze może kiedyś uratować dupę przy zatrudnieniu/awansie. Dopóki mi się chce to pójde i zrobię. Według mnie nie można traktować studia jako brama do lepszego życia, bo studia to gówno w polsce. Ale należy traktować studia jako as w rękawie gdy będzie trzeba np. poszukać roboty po kontaktach albo
PrzystojnaDziewczyna: #!$%@? studia. Jak masz charzymę i swój biznes, to anim skończysz studia, już będziesz mógł sobie jkupować studentki tuzinami. I za kazdym razem, kiedy którą kupisz, zdasz sobie sprawwę, że zawsze przepłaciłeś.

Studia produkują tępych niewolników. Jak ktoś jest kumaty, to może i w danej dzidzienie rzeczywiści estudia go ponadprzecietnie rozwiną, jeśli ma na toą dzidzienę wrdzona jazdę, ale jeśli ktoś jest niekumaty, tylko grzecznie potrafi przebrnąć w ławce przed
@AnonimoweMirkoWyznania opowiem ci jedną historię, typ miał firmę i robił w tym czasie studiaz a że miał firmę to ku się nie spieszyło, ale gdy jego firma zaczęła się sypać bo pracował jako podwykonawca przy budowie autostrad i nie dostał kasy, no to zabrał się za te studia na maksa i je skończył, dzięki temu nie biadolił jak inni w jego sytuacji że stracił firmę, tylko jeszcze zanim ogłosił upadłość już dostał
blue_pen - @AnonimoweMirkoWyznania opowiem ci jedną historię, typ miał firmę i robił ...
WierzgającyŻul: Opowiem ci pewną historię. Typ nie miał studiów, ale miał zawsze łeb na karku i wiedząc, że przy jednej dziurze to i kot zdechnie, postanowił zdywersyfikować swoje źródła dochodu , zanim na rynku zdarzy się to, co zwykle co jakiś czas się na rynku zdarza. Gdy nadszedł kryzys i w jego jednej branży zaczęło się robić krucho, dwie pozostałe branże nie tylko go uchroniły przed upadkiem, ale okazało się, że