Wpis z mikrobloga

skocz mi po fajki a resztę sobię weź? Jakie upodlenie człowieka xd


@nowa_zielonka: czekaj, co? ktoś (tutaj w memie: przełożony) ci daje 200 PLN i mówi "skocz mi po fajki i weź sobie resztę" i to jest dla ciebie upodlenie? Boże, aż jestem ciekawy, żebyś to rozwinął bo to się po prostu mija z moim zrozumieniem
@ananasowy: Tak, jeśli jestem dobrym pracownikiem i zasługuje na premie to powinienem ją otrzymać bez żadnych 'skocz po fajki'. Skoczyć po fajki to może 18-latek swojemu wujkowi. Co to w ogóle za brak szacunku? Kim ja jestem dla pracodawcy? Pracownikiem czy chłopcem na posyłki? Jakby mi ktoś tak powiedział to bym się poczuł jakby mi napluto w twarz i zacząłbym szukać innej firmy xd Jak mam odczuwać satysfakcję i chęć do
@ananasowy: Rozumiem, mimo wszystko uważam że sytuacja z menelem jest inna niż sytuacja z szefem. Każdy ma swoją cenę i możnaby wymieniać czego by się nie zrobiło za określoną kwotę pieniędzy w danej sytuacji. Jednak menel to osoba przypadkowa, a zdarzenie takie że ktoś oferuje Ci większą sumę pieniędzy za drobną rzecz jest niespotykane. Natomiast z szefem widujesz się codziennie a w pracy spędzasz czasami nawet połowę swojego dnia. Z tego