Wpis z mikrobloga

@mitnick94: brałem wiekszość klasycznych nootropów wiec pytaj o konkretne substancje.

Moj top 1 to pehnylopiracetam. Dawał stymulację, koncetracje znosił lęki i dawał chęc do działania ale zbiajał bardzo emocje. Plus tolerancja rosła bardzo szybko stad uzywalem go doraźnie.

Koniecznością do nootropów jest cdp cholina, która sama w sobie stymuluje i daj efekt pobudzenia, na zasypiania alpha gpc.

nie kupować dwuwinianiu choliny bo to szkoda kasy, efekt marny a i sama w
@mitnick94: bardzo fajnie stymulował i dawał mega klarowność, skupienie na danej czynności w 100% ale przy przesadzeniu z dawką było dość nerwowo i "lękowo" plus ogromna bezsenność umysł cały czas czuwał i myślał o wielu rzeczach... Poza tym podobno moze być rakotwórczy stąd ograniczyłem jego uzycie
@Jakis_Leszek: tutaj ziomek pisze za to co innego zupełnie więc już niewiadomo komu wierzyć

"samego noopeptu bym ci nie polecil. Jesli juz to jakis miks. Np noopeptil maks. Masz tam winpocetyne alcar choline( najwazniejsze na samym noopepcie bez choliny masz bol glowy jak w banku) inositol huperzine a i vit b5. Cena 89 zlociszy bodajze za miecha a jak polecisz na jednej piksie dziennie to 2 miechy."

Chyba sprawdzę ten noopeptil
@msea940: tak jak ten u góry napisał z nootropow mocno nieplacebo to tylko Fenylopiracetam lub modafinil, oba nie sprzedawane w Polsce. Przez to, że organizacja antydopingowa WADA jest #!$%@? i myśli że wszyscy zażywają to żeby zdobyć kariiere sportową w Polsce
Musiałbyś znaleźć jakiegoś dobrego vendora żeby paczka nie trafiła na urząd celny. Pewnie na wykopie znajdą znalazłbyś takich. Oczywiście do tych dwóch nootropow dodatkowotych Alpha-gbc bo to dla nich pokarm.
@msea940: Ja biorę Noopeptil Max, jedna tabletka dziennie, dodatkowo ok. 10mg samego noopeptu. Efekty zauważalne. Dodaje energii, poprawia spanie/sny, znosi stany depresyjne i częściowo nerwicę (które mam). No ogółem polecam