Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#ustroniemorskie te wasze chodniki to takie jakieś nielogiczne, jest środek sezonu, full ludzi chodzi pieszo a wy zrobiliście ścieżkę rowerową szerszą niż odcinek pieszy, pedalarze zwalają się do ludzi m.in do mnie że wchodzę im na ścieżkę i oni nie mogą przejechać, zróbcie na odwrót i niech jeżdżą gęsiego #niepopularnaopinia może ale dziś mnie zagotował taki jeden. #rower #zalesie #takbylo
atrax15 - #ustroniemorskie te wasze chodniki to takie jakieś nielogiczne, jest środek...

źródło: comment_1629052787M1CAKOj4oCmMBrIY0BVMom.jpg

Pobierz
  • 6
via Android
  • 0
@Yurakamisa no jak typowy polak? Przecież żeby ominąć tabun ludzi idących przede mną zajmujących całą szerokość ścieżki muszę wejść na ścieżkę rowerową, jak sobie to wyobrażasz inaczej? Mam ich przeskoczyć? A może przefrunąć? Xd
@sargento: ewentualnie narysować im jakiś pasek przy brzegu jezdni żeby się czuli bezpieczniej, jeśli jest na to miejsce.

Rowery to jednak pojazdy, dużo bardziej pasują do jezdni niż chodnika (chyba że to jakaś autostrada). A jeśli ktoś się boi jechać jezdnią, to niech jedzie chodnikiem, ale powoli, ostrożnie i ustępując bezwzględnie drogi pieszym.