Wpis z mikrobloga

Grał ktos z was w moda Nostalgic do Gothic 2 nk? Opis modyfikacji jest dosyć ubogi a mam wątpliwość co do pewnej rzeczy. W opisie moda jest napisane "możliwość użycia od razu bonusów do statystyk postaci", co to w ogóle znaczy? W nk nie można? Myślałem, że po prostu usunięto progi PN, ale nie, są takie jak w nk. No mocno się zdziwiłem.
Tak samo nie mogłem znaleźć informacji jak zdobyć regenerację many, nigdzie o tym nie piszą :/

#gothic #gothic2 #gry
  • 10
@wykopie_staz Nie wiem jak to działa, ale z tymi stratami jest tak, ze można na 1 levelu użyć potek na zręczność, sile itd. nie trzeba chomikowac. Chyba jakos to liczy ze masz np. 50 siły +6 z potek. Jako jakby osobny bonus. Gdzieś ostatnio ktoś chyba wrzucal z yt jakieś 30 minut wyjaśnienia co mod dodaje i o manie cos było ale nie pamiętam.
@likantrop42 o kapliczek nie sprawdzałem, póki co bieda :D

@Tami masz rację, sprawdziłem i właśnie tak to działa. To byłoby problematyczne jeśli wciąż byłoby dostępne przeskakiwanie o 5 pkt przy progu po starej "cenie", jednak usunęli tę funkcjonalność. Dzięki wielkie, nie wpadłbym na taką mechanikę
@Tami nie, wyświetla się tak jak zwykle. Nie można jednak nauczyć się załóżmy 5 siły za 5 PN jeśli masz aktualnie 29 siły, kosztuje to 10 PN. Rozróżnianie statystyk na wyuczone i nabyte z przedmiotów byłoby więc czysto informacyjne