Wpis z mikrobloga

@rysiekryszard: Gdyby była zrzuta na taki cel to bym dał 1BTC. Trzeba zadawać pytania politykom Konfederacji o stosunek do BTC jako alternatywny i pełnoprawny pieniądz w RP - bo jak lubię Brauna to hasło: kościół, szkoła, strzelnica, MENNICA, nie zupełnie do mnie przemawia - ale jak nie z nimi, to z nikim. Bitcoin i tak tu kiedyś wjedzie na pełnej k***ie
@sheeple: Jeśli chodzi o partię Korwin to najbardziej pro podejście do bitcoina. Z resztą Berkowicz czy Mentzen sami posiadają bitcoiny czym się chwalili. Nie zdziwiłbym się gdyby Korwin też posiadał. Co do narodowców to słyszałem tylko wypowiedzi Bosaka. On by chętnie położył lapę na bitcoinie w sensie wypowiadał się na temat podatków od bitcoina. No, ale narodowcy są najmniej liberalni z tych trzech partii. Co do Korony tj. Brauna to nie
@sheeple: Swoją drogą ludzie często bardzo porównują cyfrowy pieniądz (rządowy) z bticoinem, a to zasadnicza i fundamentalna różnica. Ja np. nie płacę prawie w ogóle kartą w sklepach. Gdy tylko moge używam gotówki, mimo, że mam chyba z 6 kont bankowych. Nie jestem fanem jakichś "super nowoczesnych" sklepów, gdzie masz tylko karty itp. I bynajmniej nie jestem przeciw technologii, bo gdyby wprowdzili płatnoć btc to pierwszy bym płacił. Korzystanie masowe z
@rysiekryszard: Jeszcze dorzucę coś od siebie dt. tego video z Salwadoru. Widać, że ci ludzie naprawdę zarabiają marne grosze i najzwyczajniej martwią się i boją, jak to będzie dalej z tym #bitcoinem. Uważam że teraz tradeowanie na BTC, a tym bardziej lewarowanie i gra na spadek, staje się już poważną kwestią moralną