Wpis z mikrobloga

Pod koniec miesiąca kończy mi się umowa #ncplus i chciałbym złożyć wypowiedzenie co by dostać jak najlepszą ofertę. Trzeba wysyłać klasyczną pocztą czy można mailem? Znajdę gdzieś jakiś wzór takiego wypowiedzenia? Ktoś siedzi może głęboko w temacie ncplus czyli ich ofert, dekoderow, usług itd, jak i ogólnie telewizji satelitarnej i dostępnych dekoderow na rynku?Bo mam wiele pytań :) #telewizjasatelitarna
  • 5
@jestem_legenda: wypowiedzenie możesz złożyć w punkcie, takie jest najlepsze, bo rejestrują w ciągu góra 2 dni. Jak masz pytania o nc+ czy ogólnie tv sat to możesz pytać. Nie twierdzę że jestem jakimś omnibusem w tych sprawach, ale już ładnych parę lat tym się interesuję i w tym siedzę, więc jak masz pytania to śmiało.

PS. No i jak mówisz że umowa Ci się kończy pod koniec miesiąca, to #!$%@? bombki
@Peter_Parker: orientujesz się czy jakikolwiek dekoder (w tym przypadku wątpię, żeby oficjalny od ncplus) dawał możliwość dzielenia sygnału przez lan żeby oglądać tv na komputerach w domu albo na drugim dekoderze? W tym momencie mam dwa dekodery podłączone do splittera i nie wiem czy po przedłużeniu umowy będę mógł dalej tak dzielić sygnał czy brać multiroom. Jakie usługi oferuje ncplus typu nc+go i jak to wygląda w praktyce, co one dają?
@Peter_Parker: czyli że będą sami dzwonić z ofertą przedłużenia? Problem w tym że nie mają mojego aktualnego numeru. Kilka dni temu dzwoniłem żeby go aktualizować bo przysłali mi informacje o tym, ale z jednego numeru (z tego który był w liście ) odeslali mnie na inny, potem znów na inny i nic nie załatwilem...
@jestem_legenda:

1. na pewno nowe Ferguson Ariva mają funkcję multiroomu przy połączeniu dwóch dekoderów Ethernetem. Ale żeby można było to oglądać w sieci domowej - nie orientuję się.

2. splitter obsługuje nawet 6 dekoderów, kwestia konfiguracji. Oczywiście tylko od Ciebie zależy chcesz się bawić na własną rękę ze splitterem, czy brać multiroom od nc+.

3. nc+GO - takie jak Ci ostatnio pisałem. Kanały w domu - to właśnie kanały po sieci