Wpis z mikrobloga

Mirki, czy wy też macie podobne doświadczenia z produktami z "Biedronki" ?( ͡° ͜ʖ ͡°)

Głównie chodzi mi o owoce i warzywa. Ponieważ przyzwyczaiłem się do sklepu i mam go blisko to większość podstawowych produktów żywieniowych kupuje właśnie w nim. Jako doświadczony konsument a zarazem klient "Biedronki" dokładnie przeglądam owoce i warzywa na promocji, gdyż najczęściej są to najgorsze syfy, gnijące i pleśniejące. W tym przypadku - promocji brak, więc stwierdziłem, że nie będą "januszować". Pomidory śliwkowe w paczce, wszystkie od góry piękne i świeże, tymczasem po otwarciu ...

#biedronka #lidl #oszukujo #januszebiznesu #dyskonty #pomidory #plesn #syf #swiezosc #warzywa #lidl
dr2nk - Mirki, czy wy też macie podobne doświadczenia z produktami z "Biedronki" ?( ͡...

źródło: comment_16291389132h1QXVlFmubSHzeXSlp02L.jpg

Pobierz
  • 22
@virusriddle: opowiem krótką historię. Kto uwierzy jego sprawa. Mam w mieście sklep z warzywami/owocami który jest zachwalany przez matki na forach, koleżanki w pracy itd. super świeże warzywa, owoce prosto od rolnika.
Teściowa prowadzi biuro rachunkowe i ich rozlicza. Puenty domyślacie się sami.
żeby spleśniała i potem robią promocję. Logiczne.


@butterfly: Promocje robią jak towar zalega im na magazynie i trzeba go wypchnąć na ostatnią chwilę - najczęściej już pleśniejące (głównie owoce) wrzucane są na półki. Nie dotyczy to jedynie pojedynczych sklepów, robią tak w większości biedronek. Wystarczy się od czasu do czasu przejść i poprzeglądać.
@voucher_z_biedry: ja też znam takie sklepy, ale niestety są one w pytkę daleko ode mnie i chcąc kupić sobie 2 jabłka nie będę jechał 40 minut w jedną stronę... W mojej okolicy mam niestety tylko market więc kupuje tam, małe ilości i zwracam uwagę na to co biorę (np. nie biorę czegoś czego nie mogę obejrzeć dookoła).
@dr2nk: może małe sklepy, ale nie taki moloch jak biedra, gdzie sprzedaż towaru promocyjnego jest 100-120% większa niż zwykle, skąd niby mieliby wziąć tyle ton więcej? Poniosła Cię fantazja.
Poniosła Cię fantazja.


@butterfly: A co ty pracownik biedronki, że próbujesz zakłamać rzeczywistość? Masz dowód na zdjęciu, ale to mnie ponosi fantazja - żal ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@dr2nk: kupujesz nasiona tak jakoś w marcu albo gotowe sadzonki w maju, sadzisz, podlewasz i jesz ;)

Pooglądaj sobie na youtube o uprawie pomidorów, ludzie nawet na balkonach mają krzaki. Przejrzy też sobie tag #pomidory ja się wkręciłem rok temu i powiem ci że jest to super hobby.
@dr2nk: Siałem w marcu, mamy sierpień i od jakiś dwóch tygodni zbieram owoce. Z tym że ja to mam w tunelu foliowym. Ogólne to jest temat rzeka, ale dużo pracy przy tym nie ma. Trzeba wyrywać chwasty i dodatkowe pędy, podlewać, czasem nasypać nawozu, mnie to zajebiście uspokaja.

tu masz taki skrót od a do z, koleś dobrze tłumaczy https://www.youtube.com/watch?v=vFXxugGrhWs

Z tym że jak piszę, to jest temat rzeka i o