Wpis z mikrobloga

@Hav0c: czasem jest to różnica między odczytaniem blach w nocy, a nie odczytaniem. To nie ma nagrywać pięknych panoram z drona, czy filmów na wesela. Działać też będzie i najtańsza chińska kamera za 50zł. Tu płacisz za możliwość odczytania rejestracji w kiepskich warunkach oświetleniowych (i za wifi, gps i inne gadżety), gdzie xiaomi w podobnych warunkach leży. Swoją drogą 70mai jest dość przeciętną kamerą - ludzie kupują je tylko dlatego że
@airflame: piszesz to pod każdym wpisem gdzie ją polecam i jesteś zawsze bardzo odosobniony w tej opinii. Nie spotkałem się nigdy z nikim kto by twierdził podobnie. Mam wrażenie że piszesz to tylko by pisać ( )

Jest to jeden z najbardziej sprawdzonych i najbardziej polecanych dualcamów w budżecie, zarówno u nas jak i przede wszystkim na zachodzie
@Atreyu: miałem a129 pro Duo wyłączała się bez powodu. Wymienili na a129 duo na parking mode się zacinała. Na końcu oddali kasę bo już im się pomysły skończyly na co można zrzucić winę tylko nie na kamerę xD

Jeszcze raz napisze gówno jakich mało. A dla niedowiarków mogę wrzucić filmik z testów.

P.s. jeśli się nie spotkałeś się z nikim to zapraszam na dashcamtalk albo oficjalne forum viofo co trzeci post.
@airflame: jest to jedyny taki przypadek jaki znam, a interesuje się tematem wideorejestratorów

Mógłbym pisać że u mnie A129 nigdy się nie zawiesiło, choć pojedynczy przykład jest mało warty - większe znaczenie ma opinia większej ilości osób, bo ten rejestrator jest jednym z popularniejszych i najbardziej polecanych

Może trafiłeś na uszkodzone sztuki, może miałeś skoki napięcia w instalacji, może źle montowałeś zasilanie - tego nie wiem. Wiem że jesteś zasadniczo wyjątkiem,
@Atreyu: Ja również potwierdzam brak problemow z viofo.

@airflame: Co mamy czytać na tych forach skoro ta kamera jest masowo polecana i zwyczajnie dziala? To ze paru ludzi na świecie dostałaś felerne sztuki jak z każdym sprzętem moze sie zdarzyć? Moze wszyscy macie spieprzona instalacje.

Ja miałem a119 w bmw e36 a teraz mam a129 w i30N i nic sie z nimi nie dzieje, wiec przestań juz #!$%@?
@aktywnymaz: To chyba nie so mnie ale tez skorzystam. Vantrue kojarze z aktywności sprzedawców na wielu grupach motoryzacyjnych. Widze jednak ze zaczęły sie te kamery pojawiać w polecanych.