Wpis z mikrobloga

@kRz222: ostatnio nad tym myślałem i tak doszedłem do pewnego punktu....czemu ja w ogóle myślę że mają podnieść stopy procentowe ? przecież od 24lat w Polsce tylko obniżają stopy procentowe,
Od czasu jak w 1998 stopa referencyjna wynosiła 24% to tak caaaaały czaaas spada...
Żeby nie było, uważam że powinni podnieść i że nasz kraj nie jest dobrym miejscem na świecie żeby mieć taką niską stopę procentową....ale czemu w ogóle miał
@Mikrosoft: nieee, jeśli podniosą teraz....to teraz są zbyt dobrze przygotowani na to, przez te lata zabawy z Frankiewiczami tak ogarnęli ten temat że teraz nikt się nie wywinie sądem, masz teraz wszystko od kampani informacyjnej po odpowiednie informacje przy braniu kredytu itp
@PISowski_inwestor: Patrząc na historię USA z XX wieku, to obniżki stóp procentowych, a następnie ich zwiększenie doprowadzało do kryzysów- może czekają aż obecna kadencja członków FEDu się skończy żeby następni mieli #!$%@?? xD

Z drugiej strony, niektóre kraje już skończyły QE i zaczęły podwyższać stopy procentowe. KNF ostrzega Polaków przed kredytami i zmiennością stóp procentowych, także sam już nie wiem co o tym myśleć.