Wpis z mikrobloga

Szukam smartwacha dla żony do biegania w niezbyt wielkich pieniądzach.
Zależy mi głównie na dwóch funkcjach:
1. Pomiar długości przebiegniętej trasy.
2. Możliwość wgrania mp3 i połączenia ze słuchawkami bluetooth (żeby nie trzeba było brać mp3 lub telefonu do słuchania muzyki)

#smartwatch #zegarek #bieganie #elektronika #sport
  • 13
  • Odpowiedz
@rado123 o opcji numer 2 pierwsze słyszę...ale też nigdy się nią nie interesowałem. Ale to może lepiej opaska jakiś mi band 5/6 plus jakiś mały odtwarzacz MP3 z bt?
  • Odpowiedz
@rado123: tansze to tylko chińczyki, z ktorymi ja mialem niestety kiepskie doświadczenia(amazfit) i z calego serca nie polecam. Popatrz na grupach garmina na fb, bo czesto sprzedaja tam taniej zegarki po wymianie gwarancyjnej. Mozesz zobaczyc tez inne modele, moze ktorys tanszy ma te funkcje.
  • Odpowiedz
@Mike-Wazowski: amazfit bip, zacinal sie, aplikacja czasami synchronizowala sie 30min i inne problemy z oprogramowaniem. Czasami gps lapal 3sek, a czasami trzeba bylo czekac 10min. Zrobilem z tym zegarkiem 8x polmaraton z tego zapisal sie chyba tylko jeden. Przykladowo bieglem z nim na polmaratonie w poznaniu fo 16km zapis idealny jak oznaczenie trasy, a kolejne 5km wyniki z dupy 1km z czasem 2min, nastepny 3min i finalnie wyszlo, ze 5km zrobilem
  • Odpowiedz
a coś tańszego? Ona by go używała praktycznie ze 2 razy w tygodniu do biegania. Na co dzień ma inny zegarek


@rado123: taniej to chyba nic nie znajdziesz z tymi funkcjami. Możesz poszukać ewentualnie na promce, te Vivoactive dość często się pojawiają. Może jakiś outlet się trafi. Ale to też musi być Vivoactive 3 Music, który jest sporo droższy od podstawowej wersji. A przynajmniej nie będzie to sprzęt typowo biegowy.

Zawsze
  • Odpowiedz