Wpis z mikrobloga

Jak w UK wyglada branie abonamentu na telefon. Ile lat musze być w UK i co dokładnie sprawdzają? Na experianie mam zdolność powyżej 830. Nie mam żadnych kredytów itd, nie pracuje na full time bo studiuje. Dostanę „abonament tam”?
#uk
  • 7
  • Odpowiedz
@hayawari Zrobią Ci soft credit check, z telefonem za kafla mogą wybrzydzać jeśli nie masz historii, ale to od operatora zależy. Można zacząć od SIM only jeśli z telefonem odmówią. Różne firmy różnie podchodzą, mi teraz Virgin robił credit check bo przechodziłem z abonamentu 10 funtów na 6 funtów i sprawdzali czy mnie będzie stać... EE się tak nie wygłupia z tego co wiem.
  • Odpowiedz
@hayawari Nie musisz, zależy jak Cię system oceni. Niektórzy po pół roku dostają kredytówkę, inni po 3 latach nawet karty zbliżeniowej nie dostają mimo regularnych wpływów.
  • Odpowiedz
@hayawari: w sumie to jak masz 830 to po co na abonament? tez tak chcialem ale na hukd nikt tak nie robil, wszyscy kupowali oddzielnie telefon i oddzielnie abonament ktory moze byc nawet i 10-20 za unlimited a telefon odzielnie

moze i to to samo

wez go na kredyt card, szybciej splacisz
  • Odpowiedz