Wpis z mikrobloga

Czy są tutaj osoby, które podobnie jak ja bardziej odczuwają szybko przemijający czas gdy w kalendarzu wyskoczy miesiąc "sierpień"? Będąc dzieciakiem nie zwracałem na to kompletnie uwagi. Teraz jednak w sierpniu czuję taki odważę się napisać lekki "niepokój" spowodowany wrażeniem uciekającego szybko czasu, wrażeniem że coś się kończy, przemija i już nie wróci. Sezon urlopowy w większości zaczyna się wtedy uspokajać, powracamy do swoich obowiązków w domu, pracy, uczelni, szkołach. Na polach widać rolników przygotowujących się do zbiorów. Dni przede wszystkim stają się coraz krótsze, wieczory mają jakiś taki inny "klimat", odnoszę wrażenie jakby były spokojniejsze. Poranki natomiast na łąkach poza miastem często potrafią zaskoczyć poranną mgiełką unoszącą się w powietrzu. Jeszcze miesiąc i zaraz jesień, potem zima i znów koło się zamknie. Jak w tym memie z Grażynką...:) Sierpień to dziwny miesiąc.
#sierpien #pogoda #rozkminy
Pobierz Kadet20 - Czy są tutaj osoby, które podobnie jak ja bardziej odczuwają szybko przemij...
źródło: comment_1629218914mfCXjvebSa5uw5gn1OKofz.jpg
  • 3