Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FrasierCrane: Nawet jeśli to tylko 1% to co? Nikt sobie tego nie wybrał, a taka nietolerancja glutenu utrudnia życie na kazdym kroku, bo wszędzie musisz uważać na to co jesz, a jak już gdzieś coś zjesz, to jest w #!$%@?ę drogie, bo bez glutenu. No ale hehe jaja z bezglutenowców. Naprawdę jesteście tacy głupi i nie rozumiecie że tylko dla części ludzi to moda a dla innych przymus?
@rolnik_wykopowy @Karonon Boże jacy wy jesteście ograniczeni. Bycie „ekskluzif” czy inne #!$%@? nie ma nic do rzeczy ale gdyby nie te „mody” to wiele produktów nie byłoby tak łatwo dostępnych, zupełnie nie rozumiem co wam przeszkadza xD jedliście kiedyś bezglutenowe pieczywo? Myślicie ze ktoś to robi dla przyjemności? XD poza tym jeżeli ktoś uważa ze 1% osób to mało to jest #!$%@? ignorantem xD
Aha, czyli można na nich pluć


@chonotukuhwa: Podaj mi fragment mojego posta, w którym piszę coś o pluciu, czy nie szanowaniu takich osób.

zupełnie nie rozumiem co wam przeszkadza xD


@vkzk: Ale mi nic nie przeszkadza rozhisteryzowany różowy pasku xD Zwyczajnie śmieje się z ludzi, którzy wierzą w dobroczynne właściwości produktów bezglutenowych, bo im tak Lewa wmówiła na swoim blogasku. Nie ma nic do osób z celiakią, bo to ciężka