Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 120
#bezdomnyrekin

Czy ja żyję w jakiejś innej rzeczywistości razem z @wiem_wszystko i paroma innymi mireczkami? To jest jakaś abstrakcja co się dzieje. Czy ludzie którzy mówią "przecież jakby chciał tych pieniędzy to by odrazu wrzucił numer konta, więc nie chciał i ja to szanuje." Oczywiście że nie wstawil bo ludzie reagują na te dziwne cyferki jak płachta na byka i zostałby od razu zwyzywany od scamerow. Ale jak kilka postów później słodko #!$%@?ł że jest wdzięczny i wstawił zdjęcie skarpet grubych góralskich, to wystarczyło. "No dooobra jak już tak ciśniecie to macie" Tak pięknie zrobił setup całej sytuacji. Czy ludzie za poczucie bycia szlachetnym przez chwilę mogą zrobić wszystko i zaprzeć się tak mocno że nawet jak się im powie że zostali oszukani, to zwyzywają wszystkich tylko nie scamera? Czy to jest zarzutka roku? Może. Czy się zesrałem? Tak. Hotel? Trivago. No chyba że "pracowniczy" za wasze pieniadze xD
  • 29
Czy ludzie za poczucie bycia szlachetnym przez chwilę mogą zrobić wszystko i zaprzeć się tak mocno że nawet jak się im powie że zostali oszukani, to zwyzywają wszystkich tylko nie scamera?


@DrMru: poczucie bycia szlachetnym nie ma tu nic do rzeczy, ważne jest samopoczucie
a dać się naciągnąć i to jeszcze na coś tak oczywistego to nie jest miłe uczucie - generalnie dlatego ludziom tak trudno przyznać się do błędu
"Ludzi
@DrMru: Panie... ludzie płacą hajsy jakimś patostreamerom za to, że się spiją i zarzygają na streamie. Ludzie oglądają jakieś ustawione pseudoreality show i się tym emocjonują. Płacą za walki patusów w klatce. Dlaczego mają nie zapłacić kolesiowi za to, że zrobi im live relację z bezdomności?
@DrMru: Ja wiem ze to pewnie nic nie zmieni ale postaram sie wytłumaczyć czemu niektórzy nie daja #!$%@? o pieniądze, a przynajmniej nie w takiej skali.

Przelałem Mireczkowi 100zl. Srednio w miesiacu wydaje ok 15k na "życie". Wlasnie skończyłem remontowac mieszkanie gdzie sam remont kosztował prawie 500k. Na inwestycjach w poprzednim roku zyskałem ponad 100k po czym straciłem kilkadziesiąt. Serio, te 100 zł to nie jest dla mnie żaden pieniądz, nie
@Krever: Jeżeli wierzysz tak mocno w ekonomiczną selekcję i jej reprezentatywność względem mądrości życiowej, to nie powinieneś się jednocześnie tak puszyć i wymądrzać przed osobami, które od początku śmiały się ze scamu, kiedy Ty w tym czasie wpisywałeś numer konta do przelewu za nigeryjską kopalnię diamentów xD Ten Twój bullshit po prostu nie ma żadnego sensu. To Ty tutaj jesteś ten prosty.

Fajnie, że dużo zarabiasz. Szkoda, że odebrało Ci to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jamtojest2: I jak tam relacja? Co tam u niego? Co teraz robi? XDDD

@Krever: ok, ale tu właśnie chodzi o to że ten cope mechanism sprawił że musiałeś napisać Twoją sytuację zeby się usprawiedliwić. Wiec prawda - JUŻ nie potrzebujesz cope mechanism ( ͡° ͜ʖ ͡°)