Wpis z mikrobloga

@BanzMakeHerDance: Tak wiem, wyłącz tv włącz myślenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

O jakiej niewiedzy mówisz? Chodzi ci o to, że tępe prawactwo zakochane w Trumpie nie wie, że zgwałcił 13-latkę, rzucił jej plik banknotów i powiedział żeby zrobiła sobie aborcję?
Albo o tym, jak wpadł w furię po nieudanym przeszczepie włosów i zgwałcił swoją żonę?
@Prezydent-Camacho: a nie to spoko, jak Trump był też oedofilem to Biden który z zażyłością wspomina publicznie jak go dzieci mierzwią po owłosionych nogach jest spoko, nie mówiąc o innyvh zachowaniach xD

Ja jestem pożytecznym idiotą Putina a ty czyik w takim wypadku, tajny agent Watykanu? xD
@FrasierCrane: Nie jest normalne, jest dziwne, co zauważono również w stanach i rok temu w trakcie kampanii wyborczej te zachowania Bidena były szeroko omawiane i dyskutowane w mediach.
Były również bezpośrednie oskarżenia o niewłaściwe zachowanie od kilku kobiet i każda z nich mówiła, nie widzą w tym podtekstu seksualnego i ich zdaniem Biden nie robił tego celowo, tylko po prostu taki był od zawsze.
Czasy się zmieniają, coś co kiedyś nie
Ja #!$%@?, Trump przyjaźnił się z Epsteinem, kilkadziesiąt kobiet oskarżało go o molestowanie lub gwałt, publicznie ślini się do własnej córki ale na wykopie to Biden jest zboczeńcem.


@Prezydent-Camacho: Dawaj dowody na ten szuryzm, ale walnij sobie z plaskuna

https://www.factcheck.org/2019/07/bogus-photo-combines-trump-epstein-images/

Epsteina znał cały Hollywood

na wykopie to Biden jest zboczeńcem


Tak tak ( ͡° ͜ʖ ͡°)