Wpis z mikrobloga

Widzę że neuropa i trolle stosują przekaz równie idący przez wszystkie strony wobec Konfy (nie zmieniający i kończący się tak samo - radzę popracować bo aż czytelnie widać, że razem na discordzie pracujecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)) - na złość odmrożę sobie uszy

Przypomnę, że polityka jest polityką i tak samo jak Lewica poparła Polski Ład i nawet mieliście spotkanie programowe z PISem (na co opozycja się gromko oburzyła, że jak tak można za plecami coś robić) to teraz ta sama Lewica z neuropą ma czelność pouczać Konfę że też chce swoje elementy programowe zawalczyć w zamian za jakieś porozumienie z opozycją
To jest zwykła bezczelność i hipokryzja ze strony Lewicy i Neuropy - ba pamiętam jak ktoś z neuropy oburzał się i nazywał oponenta z KO libkiem tylko dlatego, że nie uznawał argumenty jedynej słusznej i świętej neuropy xD (celowo świętej z małej bo neuropa i świętość to niekompatybilne połączenie)

Ba - nawet Konfa na tyle zachowuje się honorowo, że nie chce swojego wicemarszałka (czyli nie chce stołka co dla mnie jest dziwne bo na jej miejscu gdybym był bezczelnym politykiem to żądałbym wicemarszałka i tyle)

Więc drogie trollki - darujcie sobie tego typu przekaz bo sami nie jesteście święci

A to że Konfa chce obalić marszałek Witek stanowi dowód, że przyszła na to spotkanie. Tylko że chce widocznie coś ugrać dla społeczeństwa jak obalenie Nowego Wału i zakazanie Segregacji Sanitarnej

A i jeszcze jedno - pojawiły się argumenty że jest to skrajny projekt - problem polega na tym, że... to do czego dąży PIS w sprawie szczepień jest skrajnością. I mówię to tym bardziej jako osoba zaszczepiona, więc mam moralne uprawnienie by jechać po tych co chcą z kwestii szczepień uzależniać czyjeś życie egzystencjalne, ekonomiczne a nawet utrzymywanie praw obywatelskich. Nie wolno uzależniać od szczepień kwestii praw obywatelskich, praw ekonomicznych bo to jest nie tylko przestępstwo, ale też i łamanie podstawowych definicji z zakresu doktryny prawnej, wolności

Może mówicie za siebie, ale spójrzcie na ludzi których znacie i których widzicie - oni też nie chcą być poddawani segregacji. A ona w końcu obejmie wszystkich - i tych co się zaszczepili i tych co się nie zaszczepili (spokojnie, tylko w odpowiednim momencie to przyjdzie)
Pozdrawiam - bez odbioru
A i o to mina neuropy na załączonym zdjęciu ¯\_(ツ)_/¯
Trolli, hejt i żółć - wylewam na czarną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #koronawirus #konfederacja #bekazneuropy #bekazpisu #polska #bekazcovidian
Pobierz
źródło: comment_1629313365tHLyr7Ewnu3wrVYO76GrQ6.jpg
  • 53
@mnik1:

lewacki dil z PiSem miał choć jako-taki sens w kontekście faktycznego realizowania agendy paryjnej

Na której problemy będą miały miliony Polek i Polaków przypomnę co pracują w sektorze przedsiębiorczym. Co do Witek - jak opozycja podpisze to Konfa poprze, czemu miałaby łamać umowy które sama proponuje xD
Zresztą - Lewicowość to nie tylko ślepe patrzenie we własny program by "dowalić libkom", tylko patrzenie na całą Polskę. Gdyby na projekcie Nowego
Na której problemy będą miały miliony Polek i Polaków


@Aik32fr45yd: A głaskanie antyszczepów, przepraszam bardzo, nie wpłynie na "miliony Polek i Polaków"? Nie krzycz na mnie, sam żeś się w tę retoryczną pułapkę zagonił - czekam na ripostę, z niecierpliwością.

Co do Witek - jak opozycja podpisze to Konfa poprze, czemu miałaby łamać umowy które sama proponuje xD


A widzisz, tutaj się ciekawie robi. Czy podpisze czy nie, to znaczenia nie
dopóki neuropa nazywa pis prawicą tak długo będzie lewicą


@Zendemion: moja ulubiona zabawa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
używasz jednoosiowego podziału dotyczącego światopoglądu i sugerujesz że pis to lewactwo, jesteś to w stanie uargumentować?

jaki % popiera Konfederację? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@sorek: on nic nie pisał o katolickich zamordystach mających w dupie gospodarkę więc obstawiam że 0%
@Zendemion: z pieprzenia bzdur przeczących faktom w nietrafne ad personam, zero zdziwienia
zapewne mógłbym być twoim ojcem, ale na szczęście ta porażka nie idzie na moje konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zendemion: dyskutujesz ze mną, więc próbowałeś obrazić mnie, ale nie poszło, mimo to mam dla ciebie dobrą wiadomość, też kiedyś byłem frajerem który złapał się na populistyczne hasła i głosowałem na unię prawicy rzeczypospolitej, może i ty dorośniesz
@Deska_o0: dobra narysuję Ci to

neuropa mówi że pis to prawica bo ebebebe
neuropa mówi że oni wręcz przeciwnie do ebebebe
ja mówię że w takim razie ich miarą neuropa to lewica
przychodzisz Ty i chcesz powaznego uzasadnienia kiedy ja to wyprowadzam z przedszkolnych stwierdzeń neuropy
neuropa mówi że pis to prawica bo ebebebe


@Zendemion: nie neuropa a wszyscy ogólnoświatowi politolodzy, ty z kolei sugerujesz że to lewica a zapytany o argumenty jedyne co potrafisz z siebie wydusić to wspomniane ebebebe

przychodzisz Ty i chcesz powaznego uzasadnienia kiedy ja to wyprowadzam z przedszkolnych stwierdzeń neuropy


@Zendemion: nic takiego nie robisz, powtarzasz brednie które ktoś ci wmówił nie rozumiejąc nawet podziału do którego się odnosisz