Wpis z mikrobloga

Mirasy, używam aplikacji Smart IPTV (SIPTV) na telewizorze Samsunga z listą od ruska, za chiny ludowe nie potrafię ogarnąć funkcji archiwum:
1) Wchodzę w listę kanałów (przycisk CH LIST na pilocie);
2) Wchodzę w EPG (zielony przycisk B na pilocie);
3) To co widzę to lista i opcję Set Timer / Remove Timer, a prawej stronie ikonę zegara.
4) Klikam wszystkie przyciski ale nic nie powoduje że stream z archiwum wystartuje.
Mógłby ktoś podpowiedzieć co robię nie tak?

Przy okazji odkąd mam listę od ruska (czyli od mniej więcej pół roku) nie działa mi Polsat News, czy ktoś ma jakiś patent co mogłoby pomóc?

#iptv #teleelevidenie
  • 20
  • Odpowiedz
@puniek: Czyli na Samsungu nie ruszy mam rozumieć?
Sprawdziłem na autodetect też dostaję najpierw Connecting a potem Live ale ekran jest czarny, cóż chyba mam pecha.
  • Odpowiedz
@D07IFP: powiem ci kolego, że na sramsungach #!$%@? działa to iptv, ja na początku trochę się męczyłem, aż znudziło mi się #!$%@? i zacząłem używać androidboxa/enigmy
  • Odpowiedz
@D07IFP: też na Samsungu walczyłem i dałem sobie spokój. Polecam c+ box działa elegancko a do pełni szczęścia brakuje zmuszenie Tizena by obsługiwał sterowanie boxem pilotem od tv.
  • Odpowiedz
@pawel-pirek: Ten C+ box widziałem za ok 3 stówki na OLX czy coś to jeszcze umie poza IPTV? W sensie ma jakąś przewagę nad dekoderami z Enigmą (np. VU+), w których mogę ewentualnie używam ccam?
  • Odpowiedz