Wpis z mikrobloga

@bolczan: rozwala mnie argument typu: nie wyrzucaj jedzenia bo dzieci w Afryce głodują… No i chu z tego! Jedzenie im nie pomoże bo nauczyli się tylko brać, nikt ich nie uczy podstaw jak powinno funkcjonować społeczeństwo/gospodarka/ekonomia. Ale walić się po kontach to już potrafią. A jeśli komus tak szkoda dzieci w Afryce to śmiało wyślij im to jedzenie bo samym gadaniem nikogo się nie nakarmi.
@magic10rm: i właśnie czekałem aż mnie ktoś #!$%@? porównaniem tego pajaca do testo.

Poziom żartu i jakiegokolwiek sensu nawet koło testo nie stał, jedyne co irytowało w #!$%@? to idioci którzy komentowali ze to drugi testo. On nie nudził po czasie a robił to od początku.
@bolczan: Marnowanie żarcia dla filmików na yt powinno być karalne tak jak w Chinach
Co to za problem kupić jedzenie za 2k czy 10k? no żaden. Każdy pracujący sobie na to pozwoli jak będzie chciał. Nie można pozwalać na takie zachowanie, szkoda jedzenia!
@zielonka_znow_byc: i dlatego patol z niego i malo kto go oglada. Jest ewidentnym antybohaterem, a kruszwil?
Taki śmieszny, taki fajny, bierzmy z niego przyklad. Wyzywajmy innych od biedakow itp. Ja wiem ze to tak ma byc z przymrużeniem oka ale duża część widowni bedzie pewnie jego zachowania powielac. Ci co zachowuja sie jak proboszcz to nie dzieki jego patowysrywom.
Nigdy nie zrozumiem, kto się nim jarał. Przecież on na tych pierwszych filmikach miał postawę, głos i charyzmę typowej #!$%@?. Zero wiary we własne słowa. A niektórzy jeszcze go porównywali do Testo. Śmiech na sali