Wpis z mikrobloga

Niestety. Udało się szantażem emocjonalnym i tekstami "Ty nas zabijesz" zmusić mnie przez moją rodzinę do szczepienia.

Idę w sobotę i trochę ciężko jest iść tam ze świadomością, że wstrzymuję sobie szkodliwy preparat, który został przebadany na #!$%@? się, byle go jak najszybciej z wywalonym jęzorem wypuścić na rynek dla kasy.

Trochę boli to, że za kilka, kilkanaście lat ludzie, którzy się zaszczepili, w tym ja poznajdują u siebie długofalowe skutki uboczne, zakrzepy, albo nowotwory i to wszystko tylko po to, żeby kilka koncernów mogło zarobić siano. Zachłanność przesłoniła wszystko. I potem jeszcze będą wmawiać, że nie ma związku między tym a szczepionką, tak jak wmawiają wszystkim, gdy ktoś umiera kilka dni po szczepieniu.

#szczepienia #koronawirus #covid19 #sluzbazdrowia #choroby #nauka
  • 80
@Qutaphone: Bo szczepionka musiała jak najszybciej zostać wypuszczona na rynek, żeby zarobić na niej hajsy.

Bo jeśli coś rekomenduje Niedzielski i Morawiecki, czyli osoby, które zamordowały ponad 100 tysięcy Polaków to musi być szkodliwe.

W krajach Skandynawskich kiedyś pewna szczepionka okazała się mieć poważne skutki uboczne, doprowadzała do narkolepsji i ludzie dostali wielomilionowe odszkodowania. W Polsce jeśli coś Ci się stanie to zwalą na Ciebie winę i nie dostaniesz nic.