Wpis z mikrobloga

@arcypatelniagrozy: Nie przejmuj się, interpretacji jest wiele, ale jak dla mnie ta scena nie jest po to by ją do końca zrozumieć. Mamy tam przypadek gdy obca istota próbuje nas zrozumieć i jest skazana na porażkę z racji czegoś w rodzaju paradoksu percepcji, dlatego jedyne co potrafi robić to odwzorowywać.
  • Odpowiedz
@Samy_Naceri myślę, że z Lovecrafta nie da się zrobić dobrych filmów. Tutaj chodzi przede wszystkim o wyobrażanie sobie tego co się czyta. Każdy film będzie słaby, bo nie da się po prostu #!$%@?ć efektów specjalnych, kostiumów, CGI i przerobić książki na scenariusz. Żeby to zadziałało to chyba sam Lovecraft musiałby to reżyserować
  • Odpowiedz
@stannis: a grales w jakies gierki typu souls?
Bo - poczatek jest najgorszy i nje wolno sie zniechecac, im dalej tym latwiej.
H.P Lovencraft wali w fabule po oczach, gierka jest cudo. Mam platynke i wciaz w to gram.
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler nie gralem nigdy przedtem w zadne soulsy, gralem w hollow knight, to podobno jest cos w tym stylu.

Co do samego bloodborne to ciezko mi powiedziec co mi nie idzie, raczej wszystko xD chodze po tym mrocznym miescie, jest jakis bydlak, którego tylko molotowami potrafie zabic, potrafie zginac od zwykłego wiesniaka z widlami, jakies wilkolaki to juz dla mnie nie do przejscia przeszkoda.

Raz udalo mi sie zabic wilkolaki na moscie
  • Odpowiedz
@stannis: Nie wiem co mam Ci odpowiedziec.
Wszystkie gry o ktorych piszesz mam wyplatynowane. Hollow - to nie jest souls, tylko platformowka z levelowaniem podobnym do souls (ale tak samo ma salt and sanctuary i deaths gambit).
Bloodborne - musisz sie nauczyc wrogow i nie koniecznie z kazdym musisz walczyc - to tak na poczatek, musisz sie nauczyc lokalizacji i pootwierac skroty. W Souls jest zawsze tak: NIE OTWIERA SIE Z
  • Odpowiedz
@nomadicgoogler dzieki za info, wydaje mi sie, ze podobnie jak wiedzmin 3 bloodborne nie jest zoptymalizowany pod ps5 - miejscami gra mi jakos dziwnie szarpie, moze lepiej poczekac na patcha do ps5? A moze po prostu ta gra nie jest dla mnie :) returnal wiem co to jest i podoba sie mi to :)
  • Odpowiedz