Wpis z mikrobloga

Mirki budowlance, płytkarze, hydraulicy (o ile jesteście)

płytki ceramiczne kładziemy na betonie. Szpecjalista wypowiadał się, że takie złącza jak na zdjęciu, najlepiej kłaść na piance (bo lepiej w czasie awarii się dostać) a nie zalewać betonem, który może dodatkowo "rozszczelnić śrubowania". Z kolei drugi majster mówi, że płytka na piance zapadnie się w końcu, wiec tylko wylewka.

#!$%@? od tych dwóch odmiennych zdań - znacie wogole sposób na kładzenie płytki w takim miejscu na piance?

Możecie coś podpowiedzieć.

PS: Zdjęcie jest efekterm poszukiwania wycieku. Hydraulik wykuł SZEŚĆ płyt po to, żeby znaleźć dwa niezaciśnięte przez siebie zaciski. A ile się trzeba było z nim namordować i nasłuchać "nie ma wycieku, wina pieca!"

#budujzwykopem #hydraulika #remontujzwykopem
Funky__Koval - Mirki budowlance, płytkarze, hydraulicy (o ile jesteście) 

płytki c...

źródło: comment_1629436157DyeWJ1CgSFbMrxO5wkiAHr.jpg

Pobierz
  • 47
@Funky__Koval miałem to samo. Te trójniki to masakra. U mnie kapalo cała zimę i miałem zalane mieszkanie. U mnie dali pianke i wylewke. Ogólnie jeden fachowiec mówił że nie powinno się trójników dawać w podłodze
@Krizz: @jalop: @spacja_enter: @matm: @Tfuj_ex: @Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: @FilipWWL: @Forest89: @ToTrocheBardziejSkomplikowane: @grako: @zapalara: @mojnicknawykopie: @Silikon: @mojnicknawykopie: @Zefir_Zdobywca:

Powiem tak - jeszcze mnie czeka uzgadnianie z nim jak ma zwrócić koszty za naprawę tego wszystkiego. Przecież płytki, robocizna za klejenie - to wszystko trzeba zrobić.

Bardzo był pewny siebie i do końca nie wierzył w to, że spieprzył sprawę. I