Wpis z mikrobloga

@furyknajpydyskretnychlod: stać mnie było tylko na gazetki Play i Cdaction
raz odłożyłem pieniądze i kupił wymarzone Battlefield 3 na premiere w pudełku to prawie od starego dostałem wp$rdol bo jak to za gierkę wydać 140 złotych
  • Odpowiedz
@Mescuda: Pamietam jak pojechalem na wakacje do babci i kupilem Dungeon Keeper, caly 2 tygodnie czytalem non stop instrukcje i pudelko, bo nie moglem sie doczekac az wroce do domu i sobie zagram. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mescuda: jest dużo seriali, filmów i gier (właśnie między inny FF7), które chciałbym całkowicie wykasować ze swojej pamięci, tylko po to aby obejrzeć/zagrać to całkowicie od nowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
raz odłożyłem pieniądze i kupił wymarzone Battlefield 3 na premiere w pudełku to prawie od starego dostałem wp$rdol bo jak to za gierkę wydać 140 złotych


@Mescuda: mam prawie 30 lat, kupuje gry za własne, zarobione pieniądze i dalej tak mam
  • Odpowiedz
@Mescuda: plus 140 złotych w 2011 to były potężne pieniądze, więc nie dziwię się staremu. Właściwie pamiętam jak sam swojego prosiłem, żeby mi tego bf kupił a on mi przywiózł 4 XD kurla kiedyś to było
  • Odpowiedz
@Mescuda #!$%@? miałem podobnie albo na nic mnie nie było stać i piracilem.. Raz sobie zamówiłem battlefielda 3 i kurier przyjechał dosłownie w mniej niż 24h od zamówienia zesrałem się ze szczęścia jak dostałem to pudełko do ręki xD
  • Odpowiedz